Академія

Академія

Академія OMRON: безперервна медична освіта для фахівців охорони здоров'я:

Ви є медичним працівником і хочете бути в курсі всіх проблем, пов’язаних з лікуванням гіпертонії або астми у ваших пацієнтів? Дізнайтеся про новітні проблеми лікування гіпертонії і респіраторних захворювань з компанією OMRON – світовим лідером в області інноваційного, клінічно перевіреного медичного обладнання для моніторингу стану здоров’я і терапії. Ви можете заробити очки CME * завдяки нашому тренінгу, створеному і схваленому провідними медичними товариствами BIHS (Британське і Ірландське суспільство гіпертонії), ESH (Європейське товариство гіпертонії) і ISH (Міжнародне товариство гіпертонії). У Німеччині повна програма акредитована на 7 балів Ландесерцтекаммером Баден-Вюртемберга.

Безкоштовна безперервна медична освіта по серцево-судинним і респіраторних захворюванням.

Якщо ви терапевт, лікар-фахівець, педіатр, медсестра або інший медичний працівник, ви можете підвищити рівень своїх знань за допомогою наших безкоштовних онлайн-курсів, створених медичними експертами для вас.

Чому варто вибрати OMRON для навчання фармацевтів, медсестер і лікарів загальної практики.
Схвалено провідними медичними товариствами.
Розроблено для мобільних пристроїв.
Короткі і інтерактивні курси.

Перекладаючи науку в практичні рекомендації

OMRON Healthcare прагне допомогти людям жити повноцінним життям без компромісів. Ми є брендом № 1, рекомендованим кардіологами для домашнього вимірювання артеріального тиску в Європі **, і брендом № 1 в світі по виробництву небулайзерів для лікування респіраторних захворювань ***. Наші курси розроблені медичними експертами і створені з урахуванням кращих в своєму класі медичних знань і підходів до навчання. Скористайтеся новітніми знаннями і досягненнями в області лікування і ведення гіпертонії або дитячої астми Відповідно до останніх рекомендацій.

Переваги медичного навчання OMRON в режимі онлайн

Гнучкі онлайн-курси, які працюють за вашим графіком. Працюйте з мобільного або настільного комп’ютера. Інноваційний, інтерактивний і простий у використанні підхід. Короткі модулі – 10-15 хвилин – це все, що вам потрібно. Доступні англійською, німецькою, французькою, італійською та іспанською мовами. Схвалений і актуальний контент, створений з урахуванням ваших потреб. Отримайте сертифікат про проходження кожного модуля Безкоштовно.

Експертиза і схвалення від наших партнерських медичних товариств

 

Компанія OMRON у співпраці з провідними медичними товариствами розробила зміст для безперервного навчання медсестер, лікарів загальної практики, педіатрів, лікарів-фахівців, медсестер та інших медичних працівників. У кожного медичного товариства є медична рада, яка розглянула і схвалила зміст. Автори: проф. д-р Франческо Каппуччо.

проф. д-р Джанфранко Параті, д-р Фредерік Борхерт, д-р Маріо Факкіні,

Є питання про наші тренінги для медичних працівників?

Академія OMRON допоможе вам залишатися в курсі останніх досягнень в галузі медицини. У нас є безліч курсів, які задовольнять ваші потреби в безперервномій медичній освіті (CME). Якщо у вас виникли питання або ви хочете дізнатися більше, будь ласка, заповніть нашу контактну форму.

Посилання:

  • Отримання балів CME залежить від правил вашої країни. Бали CME тепер можна заробити в Великобританії і Німеччині.
  • Для домашніх моніторів артеріального тиску в Європі (EU9), Kantar Health, опитування кардіологів (2019).
  • Всесвітня організація охорони здоров’я, 2017 рік. Глобальна обсерваторія охорони здоров’я. Дані GfK в файлі.
Акції
Виберіть поля для відображення. Інші будуть приховані. Перетягніть, щоб переставити порядок.
  • Доступність
  • Додати у кошик
  • Атрибути
  • Спеціальні атрибути
  • Користувальницькі поля
Click outside to hide the compare bar
Порівняти
Список побажань 0
Відкрити сторінку Продовжити покупки