OMRON в медицині

Цифровий термометр OMRON МС-670-Е (i-Temp) отримав нагороду Reddot Design

image_250_180_1 (5)

Цифровий термометр OMRON МС-670-Е (i-Temp) отримав нагороду Reddot Design

OMRON Healthcare Co. Ltd., Кіото, Японія – дочірня компанія OMRON Corporation – в квітні цього року отримала престижну премію «Продукт року 2008» в категорії «Product Design». Нагорода Reddot Design – одна з найпрестижніших премій в сфері проектування та розробки продукції в світі, привласнює її центр Nordrhein Westfalen Design в Німеччині з 1955 року.

На кожній церемонії оголошуються претенденти на нагороду в 3-х номінаціях: «Дизайн продукту», «Комунікаційний дизайн», «Дизайнерська концепція». За ці нагороди змагаються виробники з усього світу! В цьому році за премію боролися представники 51 країни. Критерії оцінки продуктів-номінантів наступні: рівень новаторства, функціональність, стандарт якості, ергономічність і безпеку для навколишнього середовища, і все це в поєднанні з вишуканим дизайном. Наш термометр МС-670-Е в його європейському варіанті був високо оцінений суддями конкурсу за свої основні переваги: ​​широкий LCD-дисплей, гладка поверхня, прилад легко поміщається в руці. Прилад також оцінили за високу якість і функціональність. Церемонія нагородження пройшла 23 червня 2008 року в театрі Essen Aalto-Theatre (Ессен, Німеччина). Продукти-переможці урочисто були виставлені в музеї Reddot Design з 24 по 27 липня 2008 року.

Також термометр OMRON i – Temp вже є володарем Золотої премії «iF Design Gold Award 2007». Дизайнер – проектувальник термометра Фуміё Шибата (Fumie Shibata) прокоментував: «Термометри відносяться до приладів щоденного побутового використання, і саме на зручність застосування були спрямовані наші основні зусилля. Я хотів отримати простий в зверненні термометр, щоб їм було зручно вимірювати температуру в пахвовій западині, і також, щоб він мав великий дисплей, по якому легко можна прочитати результати вимірювань ».

Залиште свою думку тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Архів статей

Акції
Виберіть поля для відображення. Інші будуть приховані. Перетягніть, щоб переставити порядок.
  • Доступність
  • Додати у кошик
  • Атрибути
  • Спеціальні атрибути
  • Користувальницькі поля
Click outside to hide the compare bar
Порівняти
Список побажань 0
Відкрити сторінку Продовжити покупки