Новини в медицині

Євросоюз планує заборонити продаж тонометрів, термометрів, а також барометрів, що містять ртуть. Заява комісара ЄС з питань промислового розвитку

image_250_180_1 (7)

Євросоюз планує заборонити продаж тонометрів, термометрів, а також барометрів, що містять ртуть. Заява комісара ЄС з питань промислового розвитку

Євросоюз планує заборонити продаж тонометрів, термометрів, а також барометрів, що містять ртуть. Заява комісара ЄС з питань промислового розвитку.

Виняток буде зроблено для спеціального обладнання, зокрема складних медичних вимірювальних приладів, яким на даний момент не можна знайти адекватну заміну.

Дана міра дозволить скоротити кількість токсичної ртуті, що потрапляє зі сміттям в навколишнє середовище. Це благотворно позначиться на здоров’ї громадян і екології “, – заявив комісар ЄС з питань промисловості Гюнтер Ферхойген (Guenter Verheugen). Для виробництва ртутних вимірювальних і контрольних приладів в країнах Євросоюзу щорічно використовується від 30 до 33 тонн ртуті. Вдихання парів ртуті вкрай небезпечно, оскільки проводить до важкого отруєння з ураженням легень, нирок і мозку.

Рішення щодо заборони буде прийнято найближчим часом після обговорення Європарламентом і міністрами ЄС. Організації з охорони навколишнього середовища і здоров’я громадян вітають плановане ЄС рішення. Висловлюються думки про те, що виробникам медичної техніки слід збільшити виробництво альтернативних вимірювальних приладів, зокрема цифрових термометрів, тонометрів.

Дженон Йенсен (Genon Jensen), виконавчий директор Європейського Співтовариства Охорони здоров’я відзначає: “Багато з цих пристроїв (електронних) досить вивчені, порівняно недорогі і доступні в повсюдної продажу”.

За матеріалами агентства “Reuters”.

Залиште свою думку тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Архів статей

Акції
Виберіть поля для відображення. Інші будуть приховані. Перетягніть, щоб переставити порядок.
  • Доступність
  • Додати у кошик
  • Атрибути
  • Спеціальні атрибути
  • Користувальницькі поля
Click outside to hide the compare bar
Порівняти
Список побажань 0
Відкрити сторінку Продовжити покупки