OMRON в медицині

Форум «Здорова дитина»

baby-718146_1280

Форум «Здорова дитина»

За останні десятиліття скорочення чисельності населення становить 7,7%, найбільші втрати – Донецька, Луганська області. Пояснюється це зниженням народжуваності, підвищенням смертності, міграцією населення і т.д. Одним словом економічні, екологічні та демографічні кризи, взаємно посилюючи один одного, не дають Україні вийти на шлях підвищення якості життя і сталого соціально-економічного розвитку.

І так як в центрі уваги опинився Донецьк і його область саме в цьому місті 29 березня відбувся форум «Здорова дитина» на 2008-2017 рр .. Педіатрична громадськість Донбасу запросила гостей зі всієї України, щоб обговорити сучасні проблеми педіатрії в регіоні. Цей захід пройшов під патронатом МОЗ України, за участю Національного медичного університету ім. Богомольця, Донецького національного медичного університету ім. Н. Горького, управлінні охороною здоров’я Донецької та Луганської обласних державних адміністрацій.

Форум зібрав майже 300 осіб – педіатри, сімейні лікарі, викладачі педіатричних кафедр вищих медичних навчальних закладів Донецька, Донецької області та Луганська.
Серед запрошених на форум була і компанія OMRON. На «Педіатричної суботи» наша компанія представила асортимент приладів, застосовуваних у небулайзерної терапії. Акцент нашої компанії був зроблений на обговоренні регіональних проблем амбулаторної та стаціонарної педіатрії та профілактичних аспектах сучасної медицини дитинства.

Залиште свою думку тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Архів статей

Акції
Виберіть поля для відображення. Інші будуть приховані. Перетягніть, щоб переставити порядок.
  • Доступність
  • Додати у кошик
  • Атрибути
  • Спеціальні атрибути
  • Користувальницькі поля
Click outside to hide the compare bar
Порівняти
Список побажань 0
Відкрити сторінку Продовжити покупки