OMRON в медицині

Heat TENS – швидка допомога від болю!

image_250_180_1 (25)

Heat TENS – швидка допомога від болю!

Багато хто знає, що знеболення на основі технології TENS широко застосовується багатьма профільними медичними фахівцями – невропатологами, реабілітологами, фізіотерапевтами, лікарями спортивної медицини та ін.

Принцип дії нейростимулятора OMRON з технологією TENS – це проведення низькочастотного електричного струму через електроди до чутливих нервових волокнах, що знижує рівень хворобливого відчуття. При нейростімуляціі в спинний мозок надходять сигнали, що сприяють активному виробленню гормону щастя (ендорфін), який є природним блокуванням болю. Під час процедури розслабляються нервові і м’язові волокна, знижуються спазми і поліпшується кровотік в пошкодженій області.

Наша НОВИНКА від OMRON – це інноваційна модель нейростимулятора Heat TENS з зігріваючим ефектом, що сприяє швидкому лікуванню і відновленню без застосування медикаментозних засобів! Компактний розмір і ергономічний дизайн пристрою дозволяє його використовувати в будь-якому зручному для себе місці – на роботі, відпочинку, в спортзалі або подорожі.

Замовити прилад OMRON Heat TENS і дізнатися більше інформації, що цікавить можна за посиланням

OMRON на варті Вашого здоров’я!

Залиште свою думку тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Архів статей

Акції
Виберіть поля для відображення. Інші будуть приховані. Перетягніть, щоб переставити порядок.
  • Доступність
  • Додати у кошик
  • Атрибути
  • Спеціальні атрибути
  • Користувальницькі поля
Click outside to hide the compare bar
Порівняти
Список побажань 0
Відкрити сторінку Продовжити покупки