Новини в світі

Як під час карантину не набрати зайву вагу?

image_250_180_1 (57)

Як під час карантину не набрати зайву вагу?

У період карантину можна легко набрати зайву вагу, тому потрібно скористатися простими і ефективними вправами домашнього фітнесу. Необхідно тільки вибрати зручне місце в кімнаті для тренувань. Варто враховувати, що виконувати всі елементи потрібно від 10 до 15 разів, з перервою на відпочинок по 1 хвилині. Коригувати кількість підходів можна в залежності від самопочуття і фізичного стану.

Вправа №1 – присідання

Ноги поставити на ширині плечей, руки витягнути перед собою. Повільно згинати коліна, зберігаючи рівною спину, і присісти так, щоб стегна знаходились паралельно рівня підлоги. Після виконання елемента, потрібно повільно розігнути коліна і повернутися на вихідну позицію.

Вправа №2 – підйом таза

Лежачи на спині, необхідно зігнути коліна, упершись стопами в підлогу. Відштовхуючись стопами максимально піднімати ноги вгору, стискаючи сідниці. Повільно повернутися в початкове положення.

Вправа №3 – планка

Елемент виконується лежачи на животі, зігнувши руки в ліктях на 90 градусів. Спершись пальцями ніг в підлогу, повільно піднімати тіло до рівня прямої лінії. Важливо стежити, щоб не провисала спина і сідниці. Затриматися в такому положенні 30-60 секунд і повернутися на початкову позицію.

Вправа №4 – віджимання

У комплексі з елементом «Планка» виконуються отжіманія- необхідно випрямити руки і затриматися в такому положенні на 30 секунд і повернутися на вихідну позицію. Якщо важко виконувати даний елемент, можна спробувати віджимання на колінах.

Вправа №5 – велосипед

Лежачи на спині, під прямим кутом зігнути ноги в колінах, а руки розмістити над головою. Скручуючись, перемістити правий лікоть в сторону лівого коліна, а праву ногу випрямити. Такі ж рухи провести і з протилежною стороною – лівий лікоть направити в сторону правого коліна, а ліву ногу випрямити.

OMRON на варті Вашого здоров’я!

Залиште свою думку тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Архів статей

Акції
Виберіть поля для відображення. Інші будуть приховані. Перетягніть, щоб переставити порядок.
  • Доступність
  • Додати у кошик
  • Атрибути
  • Спеціальні атрибути
  • Користувальницькі поля
Click outside to hide the compare bar
Порівняти
Список побажань 0
Відкрити сторінку Продовжити покупки