OMRON в медицині

III Національний Астма Конгрес, м. Київ

image_250_180_1 (11)

III Національний Астма Конгрес, м. Київ

У Києві 6-7 жовтня відбувся щорічний Астма Конгрес, організований Національним інститутом фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г.Яновського АМН України за підтримки МОЗ України.
Про актуальність проблеми бронхіальної астми (БА) нагадувати вже не доводиться: це захворювання відрізняється високою поширеністю і медико-соціальною значущістю. Однак сам факт проведення великого національного науково-практичного форуму, присвяченого виключно цього захворювання, звертає на себе увагу.
Крім дискусій та лекцій у гостей та учасників з’їзду була можливість відвідати стенди провідних медичний компаній в сфері пульмонології і фтизіатрії, компаній, які займаються медичним обладнанням для небулайзерної терапії, в т.ч. компанія «Інтернешнл медікал Еквіпмент». Наша компанія представила широкий асортимент компресорних небулайзерів та ультразвукових інгаляторів для домашнього використання і роботи в умовах клінік, а так само прочитала наукову доповідь на тему прогнозування доставки лікарської речовини за допомогою небулайзерів OMRON.

Залиште свою думку тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Архів статей

Акції
Виберіть поля для відображення. Інші будуть приховані. Перетягніть, щоб переставити порядок.
  • Доступність
  • Додати у кошик
  • Атрибути
  • Спеціальні атрибути
  • Користувальницькі поля
Click outside to hide the compare bar
Порівняти
Список побажань 0
Відкрити сторінку Продовжити покупки