OMRON в медицині

ІМЕ. 10 років на ринку України

omron-logo

ІМЕ. 10 років на ринку України

У 1998 році між нашою компанією та японською корпорацією OMRON був укладений офіційний договір про співпрацю. З цього моменту OMRON Україна отримав виняткові права на продаж і обслуговування в Україні медичної техніки OMRON. Також нами було отримано право на використання торгової марки OMRON в Україні.

В даний час основними напрямками діяльності компанії «Інтернешнл медікал Еквіпмент» є продаж і сервісне обслуговування автоматичних приладів для вимірювання тиску і небулайзерів OMRON.

На ринку автоматичних та напівавтоматичних тонометрів компанія «Інтернешнл медікал Еквіпмент» займає одне з лідируючих місць, має великий авторитет, дає хороші обсяги продажів. Небулайзер OMRON, що продаються «Інтернешнл медікал Еквіпмент», є лідером серед аналогів на ринку нашої країни.

Крім того «Інтернешнл медікал Еквіпмент» активно просуває в Україні прилади для здорового способу життя – термометри, крокоміри, вимірювачі жирових відкладень і масажери OMRON. Дані прилади заслужили довіру не тільки літніх людей, а й молоді, яка прагне підтримувати себе у формі, піклується про своє здоров’я.

Все обладнання зареєстровано в Міністерстві охорони здоров’я України та Держстандарті України, має сертифікат затвердження Укрметртестстандарту. Всі вимірювачі артеріального тиску OMRON пройшли клінічну перевірку за міжнародними протоколами AAMI, BHS, ESH (IP).

Залиште свою думку тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Архів статей

Акції
Виберіть поля для відображення. Інші будуть приховані. Перетягніть, щоб переставити порядок.
  • Доступність
  • Додати у кошик
  • Атрибути
  • Спеціальні атрибути
  • Користувальницькі поля
Click outside to hide the compare bar
Порівняти
Список побажань 0
Відкрити сторінку Продовжити покупки