OMRON в медицині

IV З’їзд фтизіатрів і пульмонологів України, II національний АстмаКонгресс

image_250_180_1 (6)

IV З’їзд фтизіатрів і пульмонологів України, II національний АстмаКонгресс

20.10.08.-22.10.08. в Києві відбувся IV З’їзд фтизіатрів і пульмонологів України. Організатори: МОЗ України, АМН України, Асоціація фтизіатрів і пульмонологів України, Асоціація фахівців з проблем бронхіальної астми України, Національний інститут фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г.Яновського АМН України.

На збори з’їхали медичні представники з усієї стани: професора, доктора медичних наук, доценти, академіки АМН України, гості з Росія, Туреччина, Польща так само виступали на конгресі зі своїми доповідями.

Обговорювалися такі важливі для охорони здоров’я питання, як стан і проблеми організації медичної допомоги хворим на туберкульоз, а також його імунопрофілактика; сучасні проблеми об’єднання ВІЛ / СНІДу та туберкульозу; хронічні обструктивні захворювання легенів; висвітлені принципи терапії бронхіальної астми у вагітних жінок, а також ж у дітей; роль сімейних лікарів в лікуванні легеневих захворювань; хірургічне лікування; актуальні питання загальної торакальної хірургії; астма-контроль в деталях і т.д .. Крім дискусій та лекцій у гостей та учасників з’їзду була можливість відвідати стенди провідних медичний компаній в сфері пульмонології і фтизіатрії, компаній, які займаються медичним обладнанням для небулайзерної терапії, в т.ч. компанія «Інтернешнл медікал Еквіпмент». Наша компанія представила широкий асортимент компресорних небулайзерів та ультразвукових інгаляторів для домашнього використання і роботи в умовах клінік.

Залиште свою думку тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Архів статей

Акції
Виберіть поля для відображення. Інші будуть приховані. Перетягніть, щоб переставити порядок.
  • Доступність
  • Додати у кошик
  • Атрибути
  • Спеціальні атрибути
  • Користувальницькі поля
Click outside to hide the compare bar
Порівняти
Список побажань 0
Відкрити сторінку Продовжити покупки