OMRON в світі

Юна Принцеса Країни 2015

images

Юна Принцеса Країни 2015

5 квітня у місті Житомир пройшов щорічний конкурс “Юна Принцеса Країни”. Компанія Інтернешнл медікал Еквіпмент, офіційний дистриб’ютор Omron Healthcare Japan в Україні, не могла залишитися байдужою до такої події і традиційно була офіційним спонсором даного заходу, де будь-який бажаючий міг протестувати і ознайомиться з продукцією компанії Омрон і підібрати прилад особисто для себе.

У конкурсі взяли участь юні принцеси з 5 міст України. Переможницю конкурсу обирали шляхом таємного голосування запрошені члени журі, серед яких був і представник компанії Інтернешнл медікал Еквіпмент Скоробагатько Геннадій Борисович – начальник відділу продажів в регіонах і щирий цінитель жіночої краси. Юну принцесу вибирали за підсумками трьох виходів учасниць серед яких і вихід в національних костюмах регіонів України.

Головна ідея конкурсу – рух, здоров’я і краса. Всі учасниці підтримують здоровий спосіб життя і активні види відпочинку, не дивлячись на такий юний вік. У кожній віковій категорії були обрані Віце-міс та Гран-прі і дівчата отримали відповідні стрічки та подарунки від компанії Інтернешнл медікал Еквіпмент.

Залиште свою думку тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Архів статей

Акції
Виберіть поля для відображення. Інші будуть приховані. Перетягніть, щоб переставити порядок.
  • Доступність
  • Додати у кошик
  • Атрибути
  • Спеціальні атрибути
  • Користувальницькі поля
Click outside to hide the compare bar
Порівняти
Список побажань 0
Відкрити сторінку Продовжити покупки