Як правильно обрати небулайзер

Як правильно обрати небулайзер

ФІЛОСОФІЯ НЕБУЛАЙЗЕРІВ OMRON

Filosofiya nebulayzeriv

Корпорація OMRON піклується про кожного пацієнта, який потребує лікування або профілактики захворювань дихальної системи.

Існує багато різних типів небулайзерів, кожен з яких задоволь-няє різні вимоги. Ключове питання, яке повинна задати собі кожна людина: «Який небулайзер потрібний для лікування мого захворювання?»
Putanya

ПИТАННЯ, ЯКІ НЕОБХІДНО ЗАДАТИ ЛЮДИНІ, ЯКА ВИБИРАЄ НЕБУЛАЙЗЕР

 • «Хто буде користуватися небулайзером?»
 • «Як часто Ви будете користуватися небулайзером?»
 • «Де Ви будете використовувати небулайзер?»

ВИБІР НЕБУЛАЙЗЕРА ПРИ РІЗНИХ ЗАХВОРЮВАННЯХ

Різні захворювання дихальних шляхів вражають різні відділи дихальної системи. Тому дуже важливо в першу чергу вибрати небулайзер, який дозволить досягти кращого терапевтичного ефекту у пацієнта.
Для лікування захворювань верхніх дихальних шляхів – нежить, хронічний синусит, ларингіт, необхідно вибрати небулайзер з розміром частинок більше 7,5 мкм.

Для лікування захворювань нижніх дихальних шляхів – трахеїт, бронхіт, бронхіоліт, пневмонія, бронхіальна астма, ХОЗЛ, необхідно обирати небулайзери, які продукують частки з меншим розміром:

 • від 7,5 до 4,5 мкм для середнього відділу (ларингіт, трахеїт, бронхіт);
 • від 4,5 до 2 мкм для нижнього відділу (пневмонія, бронхіальна астма, ХОЗЛ).

При лікуванні пацієнтів з множинними захворюваннями дихальних шляхів рекомендується використовувати небулайзер, який може продукувати частки різних розмірів:

 • небулайзер А3 Complete має небулайзерну камеру з перемикачем для 3-х відділів дихальної системи;
 • небулайзер DuoBaby має в комплекті небулайзерну камеру із змінними верхніми частинами для різних відділів дихальної системи
Vikovi grupu

ВИБІР НЕБУЛАЙЗЕРА ДЛЯ РІЗНИХ ВІКОВИХ ГРУП

Для немовлят і дітей доцільно обирати більш тихий небулайзер, що створює м’який «туман», який може бути комфортнішим та менш подразнюючим при вдиханні ліків. Для дорослих пацієнтів, з серйозними ускладненнями дихання, такими як ХОЗЛ (хронічне обструктивне захворювання легень) і астма, рекомендується вибрати небулайзер з більш високою швидкістю розпилення та технологією V.V.T. (небулайзер OMRON C28). За допомогою технології віртуальних клапанів забезпечується ефективна доставка активного інгредієнта в нижні відділи дихальної системи, навіть при слабкому вдиху.
Omron-CompAIR-C28-foto1-1

ВИБІР НЕБУЛАЙЗЕРА ПРИ РІЗНІЙ ЧАСТОТІ ВИКОРИСТАННЯ

При використанні приладу одним пацієнтом доцільно обирати небулайзер без примусової системи охолодження (робота в режимі «20 хв інгаляція - 40 хв перерва»). При необхідності проводити декілька послідовних інгаляцій (наприклад, членами родини) Вам слід вибрати потужний домашній небулайзер з системою охолодження компресора, який підходить для інтенсивного використання (наприклад, OMRON С-28).
Акції
Виберіть поля для відображення. Інші будуть приховані. Перетягніть, щоб переставити порядок.
 • Доступність
 • Додати у кошик
 • Атрибути
 • Спеціальні атрибути
 • Користувальницькі поля
Click outside to hide the compare bar
Порівняти
Список побажань 0
Відкрити сторінку Продовжити покупки