OMRON в медицині

Комфорт в житті з монітором артеріального тиску OMRON M3 Comfort – 3 точності

image_250_180_1 (8)

Комфорт в житті з монітором артеріального тиску OMRON M3 Comfort – 3 точності

Всі хочуть комфорту в життя, тому орієнтуючись на комфорт, ми вибираємо для себе багато речей – взуття, одяг, меблі, техніку, предмети інтер’єру та оточення. Важливо розуміти, що тільки в колі однодумців, друзів і рідних людей, ми відчуваємо комфорт.

Якщо комфортне життя для Вас має велике значення, тоді Ви не чхати на своє здоров’я. Тільки в тому випадку, коли людина відчуває себе здоровим, енергійним, він може ставити перед собою цілі, досягаючи їх, мріяти і жити вільно і комфортно. Піклуючись про здоров’я, перш за все, потрібно постійно контролювати артеріальний тиск і работку серця, щоб уникнути розвитку серйозних судинних і кардіологічних патологій.

Монітор артеріального тиску OMRON M3 Comfort багато хто називає сімейним, бо завдяки розширеному функціоналу він ідеально підходить для всієї родини і надійно забезпечує захист серця і системи кровообігу.

Основними особливостями даної моделі є 3 точності:

  • №1 – манжета 360º точності Intelli Wrap. Датчики чутливості розташовані по всій поверхні манжети, що виключає помилку фіксування її на руці неї за правилами, і некоректні результати. Універсальний розмір від 22 см до 42 см дозволяє використовувати манжету людям з різним об’ємом плеча. Завдяки каркасному корпусу манжету можна надіти на плечі однією рукою в лічені секунди, що дуже важливо для активних і зайнятих людей;
  • №2 – інноваційна інтелектуальна технологія Intellisense фіксує показники АТ два рази за одну процедуру вимірювання – під час накачування в манжету повітря і при його спускання;
  • №3 – набір додаткових опцій, які забезпечують високу точність отриманих результатів і дозволяють отримати більше інформації про роботу організму – індикатори: руху, правильної фіксації на руці манжети, підвищеного тиску, аритмії. Також є опція усереднених результатів трьох процедур вимірювання протягом 10 хвилин. Модель M3 Comfort оснащена пам’яттю на 60 вимірювань для 2 постійних користувачів + гостьовий режим з фіксацією часу проведення процедури і дати..

Живіть комфортним життям з OMRON. Отримати більше інформації, що цікавить про моніторі і замовити прилад можна перейшовши за посиланням.

OMRON на варті Вашого здоров’я!

Залиште свою думку тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Архів статей

Акції
Виберіть поля для відображення. Інші будуть приховані. Перетягніть, щоб переставити порядок.
  • Доступність
  • Додати у кошик
  • Атрибути
  • Спеціальні атрибути
  • Користувальницькі поля
Click outside to hide the compare bar
Порівняти
Список побажань 0
Відкрити сторінку Продовжити покупки