OMRON в світі

Компанія OMRON – $ 5,5-мільярдний японський гігант електронної індустрії

rfid

Компанія OMRON – $ 5,5-мільярдний японський гігант електронної індустрії

Агресивний вхід компанії на американський ринок сфокусований на вбудованому мікрочіпі для маркування товарів і служить для безконтактного читання містяться про нього даних. OMRON має намір роздобути своїм контрагентом найбільшу мережу непродовольчих супермаркетів в США “Wal-Mart” через більш ніж 100 постачальників цієї мережі.

Генеральний директор корпорації OMRON Хісао Сакута (Hisao Sakuta), керівник проекту повідомляє, що розвиток ринку RFID – це найважливіший елемент діяльності компанії, який, однак, потребує значних інвестицій. «Я вірю, що RFID може бути головним механізмом зростання для нашої компанії».

Хісао Сакута також повідомив, що певні поточні умови на американському ринку і історія OMRON з розвитку та впровадження RFID продукції створили ці можливості. Також він додав, що використання постачальників мережі магазинів Wal-Mart «дають нам можливість вводити в експлуатацію десятиліття досвіду на ринку сенсорів і автоматизації».

RFID діють як портативні бази даних, які дозволяють зчитувати і змінювати інформацію в будь-який момент обробки товару. Чутливий електронний чіп в основі продукції RFID має підвищену стійкість, що забезпечує зчитування даних у вологому і курній навколишньому середовищу або в обставинах втрати цілісності пристрою, деформаціях.

Продукція RFID фірми OMRON, яка пропонується на американському ринку, розробляється і виробляється в Японії.
За матеріалами www.omronrfid.com

Залиште свою думку тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Архів статей

Акції
Виберіть поля для відображення. Інші будуть приховані. Перетягніть, щоб переставити порядок.
  • Доступність
  • Додати у кошик
  • Атрибути
  • Спеціальні атрибути
  • Користувальницькі поля
Click outside to hide the compare bar
Порівняти
Список побажань 0
Відкрити сторінку Продовжити покупки