Новини в світі

Компанія OMRON була удостоєна нагороди «Золотий клас» за версією S & P Global Sustainability Award за перший рік

0212_2

Компанія OMRON була удостоєна нагороди «Золотий клас» за версією S & P Global Sustainability Award за перший рік

Корпорація OMRON (штаб-квартира: Район Шімоґьо-Ку, Кіото. Президент і головний виконавчий директор: YOсіхіто Ямада) оголосила сьогодні, що їй вперше присвоєно звання «Золотий клас» найвищого рейтингу нагороди за стійкість, обраної S & P Global, яка веде до світі постачальник кредитних рейтингів , тестів і аналітики на світових ринках капіталу і сировинних ринках. OMRON внесений в Щорічник сталого розвитку 2021 року, один з найбільш всеосяжних у світі видань, що містять поглиблений аналіз корпоративної стійкості.

S & P Global оцінює близько 7000 всесвітньо відомих компаній з економічної, екологічної та соціальної точок зору і вибирає 15% провідних компаній в кожній галузі в 61 галузі (було вибрано 78 японських компаній, включаючи OMRON) як стійку компанію і внесену в Щорічник сталого розвитку 2021. Компанії , що входять в топ-1%, отримали рейтинг «Gold Class» (були відібрані 6 японських компаній, включаючи OMRON).

На цей раз компанія OMRON отримала високі оцінки за екологічним і соціальним критеріям. У соціальному вимірі OMRON просувається вперед з ініціативами в галузі розвитку людського капіталу, прав людини і безпеки праці, а також розкриття інформації. З іншого боку, в екологічному вимірі компанія OMRON в липні 2018 року встановила свою мету «OMRON Carbon Zero», яка спрямована на скорочення викидів парникових газів до нуля до 2050 року, тим самим прискорюючи свої зусилля по скороченню викидів парникових газів, що утворюються в Під час своєї комерційної діяльності. Тим часом, після того як в лютому 2019 року було оголошено про схвалення Декларації TCFD, компанія OMRON проаналізувала ризики і можливості, які зміна клімату може створити для її бізнесу, і активно розкриває відповідну інформацію.

Після оголошення пан Йошіхіто Ямада, президент і генеральний директор OMORN, сказав:
«Для компанії OMRON велика честь і привілей бути обраною до числа 70 провідних компаній, які отримали найвищий глобальний рейтинг стійкості. В майбутньому ми візьмемося за вирішення соціальних проблем в рамках нашого бізнесу, впроваджуючи принципи OMRON і продовжуючи робити свій внесок в побудову стійкого і кращого суспільства ».

Ініціативи OMRON в галузі сталого розвитку

Компанія OMRON визначила свої суттєві проблеми в галузі сталого розвитку, які вона прагне вирішити, в тому числі соціальні проблеми, які необхідно вирішити за допомогою бізнесу в наших основних областях, і проблеми, які необхідно вирішити, щоб виправдати очікування наших зацікавлених сторін, зміцнивши основу нашого бізнесу.

Залиште свою думку тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Архів статей

Акції
Виберіть поля для відображення. Інші будуть приховані. Перетягніть, щоб переставити порядок.
  • Доступність
  • Додати у кошик
  • Атрибути
  • Спеціальні атрибути
  • Користувальницькі поля
Click outside to hide the compare bar
Порівняти
Список побажань 0
Відкрити сторінку Продовжити покупки