Новини в світі

Компанія OMRON отримала оцінку CDP на «A-» в двох категоріях: «Звіт про зміну клімату» і «Водна безпека»

csm_CDP_Climate_Score_and_Supplier_Engagement_Rating_e911158228 (1)

Компанія OMRON отримала оцінку CDP на «A-» в двох категоріях: «Звіт про зміну клімату» і «Водна безпека»

Корпорація OMRON оголосила сьогодні, що CDP * 1, міжнародна некомерційна організація, яка використовує глобальну систему розкриття інформації про навколишнє середовище, присвоїла їй рейтинг «А-» в двох категоріях – зміна клімату і водна безпека – за видатне лідерство в екологічних ініціативах. і прозорість розкриття інформації.

Щорічно CDP опитує компанії на предмет зміни клімату, збезлісення і водної безпеки, оцінює їх з точки зору того, наскільки ефективно вони реагують на такі виклики, від A до D- і публікує результати цих опитувань в своїх річних звітах. Цього року CDP опитав понад 9 600 компаній по всьому світу. Компанія OMRON отримує рейтинг «А-» в категорії «Зміна клімату» другий рік поспіль і вперше в категорії «Водна безпека».

Грунтуючись на філософії, що «бізнес повинен створювати цінність для суспільства за допомогою своїх ключових методів», компанія OMRON присвятила себе «поліпшення життя і внесення вкладу в краще суспільство за допомогою нашого бізнесу» з моменту свого заснування. В області навколишнього середовища, вірячи в те, що ми можемо внести свій внесок у краще майбутнє, створюючи стійке суспільство, ми розробили і реалізували бачення майбутнього навколишнього середовища «Зелений OMRON 2020».

Для боротьби зі зміною клімату в липні 2018 роки ми поставили перед OMRON Carbon Zero нову мету, спрямовану на скорочення викидів парникових газів до 2050 року, тим самим просуваючи зусилля по скороченню викидів парникових газів в результаті нашої комерційної діяльності. В 2019 фінансовому році ми змогли скоротити викиди парникових газів на 34% в порівнянні з 2016 фінансовим роком, продовживши закупівлю електроенергії з поновлюваних джерел енергії в Японії (ініціатива, яка почалася в 2018 фінансовому році), а також сприяли енергозбереження та встановлення нової фотоелектричної системи. система вироблення електроенергії на кожному об’єкті. У лютому 2019 року OMRON заявила про свою підтримку рекомендацій Спеціальної групи по розкриттю фінансової інформації, пов’язаної з кліматом (TCFD * 2), тим самим розкриваючи стратегії, аналіз сценаріїв і іншу пов’язану інформацію.

Для підвищення водної безпеки ми працюємо над поставленим перед собою за мету на 2020 фінансовий рік: «скорочення споживання води на всіх наших виробничих майданчиках по всьому світу на 6% в порівнянні з 2015 фінансовим роком». В 2019 фінансовому році забір води на цих ділянках було скорочено на 13,2% в порівнянні з 2015 фінансовим роком завдяки зусиллям по скороченню на кожному виробничому ділянці. У той же час ми визначили, які ділянки схильні до високого ризику водопостачання, щоб добровільно зберегти там водні ресурси і забезпечити безперервність бізнесу.

Наскільки ми розуміємо, компанія OMRON привласнила компанії OMRON рейтинг «А-» в знак визнання наших екологічних цілей і зусиль, спрямованих на їх досягнення.

Відповідно до принципів OMRON компанія OMRON продовжить нарощувати свої зусилля по створенню стійкого суспільства, послідовно підвищуючи свою корпоративну цінність і виправдовуючи сподівання та довіру зацікавлених сторін, прагнучи до сталого розвитку суспільства.

Залиште свою думку тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Архів статей

Акції
Виберіть поля для відображення. Інші будуть приховані. Перетягніть, щоб переставити порядок.
  • Доступність
  • Додати у кошик
  • Атрибути
  • Спеціальні атрибути
  • Користувальницькі поля
Click outside to hide the compare bar
Порівняти
Список побажань 0
Відкрити сторінку Продовжити покупки