OMRON в медицині

Конференція алергологів України-2008

unnamed

Конференція алергологів України-2008

28-29 травня у Вінниці відбулася традиційна науково-практична конференція «Актуальні проблеми виявлення та лікування алергічних захворювань». Конференція була організована Асоціацією алергологів України за підтримки МОЗ та АМН України.
Президент асоціації – доктор медичних наук, професор Борис Михайлович Пухлик. Мета діяльності асоціації – сприяти розвитку алергології в Україні.
На з’їзд у Вінниці було запрошено близько 200 учасників (лікувальні, наукові, громадські організації в Україні та за її межами, фармацевтичні фірми, ЗМІ).
У цій конференції взяла участь і наша компанія, так як OMRON Україна є членом Асоціації алергологів України і має відповідний диплом.

OMRON Україна розуміє, як важливо раннє виявлення і лікування алергічних захворювань. Наша компанія робить акцент на тому, що інгаляції є прямим і ефективним способом доставки лікарських засобів в дихальні шляхи.
Інгалірованіе широкого спектру лікарських засобів стало можливим з широким впровадженням небулайзерів – пристроїв для розпилення рідких лікарських препаратів.
Небулайзер OMRON можуть застосовуватися для усунення спазму мускулатури бронхів, досягнення муколітичного ефекту і, нарешті, для реабілітації – відновлення нормальної роботи органів дихання. Небулайзер доставлять лікарські речовини точно за місцем призначення. Небулайзерная терапія справляється і з причиною більшості захворювань – бактеріальної і вірусної інфекцією.

Знаючи про всі можливості і переваги приладів для небулізації компанії OMRON Асоціація алергологів України і запропонувала нам стати її членом. І запросила на конференцію «Актуальні проблеми виявлення та лікування алергічних захворювань» у Вінниці.

Залиште свою думку тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Архів статей

Акції
Виберіть поля для відображення. Інші будуть приховані. Перетягніть, щоб переставити порядок.
  • Доступність
  • Додати у кошик
  • Атрибути
  • Спеціальні атрибути
  • Користувальницькі поля
Click outside to hide the compare bar
Порівняти
Список побажань 0
Відкрити сторінку Продовжити покупки