Новини в медицині

Конгрес Європейського товариства кардіологів, м. Барселона

09082019_ser

Конгрес Європейського товариства кардіологів, м. Барселона

В кінці серпня 2009 р Барселоні відбувся щорічний Конгрес Європейського товариства кардіологів 2009 – наймасштабніший світовий форум кардіологів. У Конгресі взяли участь професіонали з усіх областей, що мають відношення до лікування серцево-судинних захворювань (ССЗ) – лікарі, вчені, епідеміологи, медсестри, інженерно-технічний персонал, а також лідери громадської думки.

Програма Конгресу спиралася на 9848 поданих рефератів – таку кількість говорить сама за себе, характеризуючи Конгрес як найголовнішу світову платформу для досліджень в кардіоваскулярної області. Основною темою Конгресу стала профілактика ССЗ. Конгрес проголосив кампанію громадського інформування «Разом – заради кращого профілактики ССЗ» і чітко сформулював завдання поставити профілактику на перше місце в загальноєвропейській політиці охорони здоров’я.

Факти і цифри: щорічно ССЗ провокують 4,3 млн. Смертей в Європі і більше 2,0 млн. Смертей в ЄС; 20% пацієнтів з ССЗ мали раніше діагноз цукрових діабет; за приблизними підрахунками ССЗ варто економіці ЄС 192 млрд. євро щорічно; ССЗ є основною причиною смерті серед жінок у всьому країнах Європи і чоловіків у всіх країнах Європи, окрім Франції, Нідерландів та Іспанії.

Залиште свою думку тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Архів статей

Акції
Виберіть поля для відображення. Інші будуть приховані. Перетягніть, щоб переставити порядок.
  • Доступність
  • Додати у кошик
  • Атрибути
  • Спеціальні атрибути
  • Користувальницькі поля
Click outside to hide the compare bar
Порівняти
Список побажань 0
Відкрити сторінку Продовжити покупки