OMRON в медицині

Конгрес Європейського респіраторного товариства, м.Відень

depositphotos_9813548-stock-photo-lungs-pulmonary-system

Конгрес Європейського респіраторного товариства, м.Відень

19-й Конгрес Європейської респіраторного товариства, що проходив у Відні, в черговий раз був визнаний найбільшою подією року в світовій пульмонології. Захід відвідали близько 20 тис. Чоловік. Програма заходу включала проведення 65 симпозіумів, круглих столів, усних доповідей та онлайн-конференцій. В цьому році конгрес був присвячений таким важливим питанням, як лікування та діагностика раку легенів, реабілітація пацієнтів із захворюваннями легеневої системи, астма і полінози, нові шляхи лікування пневмонії, легенева гіпертензія, неінвазивна вентиляція легенів, захворюваність на туберкульоз і боротьба з ним, лікування синдрому обструктивного апное сну, а також діагностика і ведення пацієнтів з хронічним обструктивним захворюванням легень.

Щорічно це т конгрес проводиться з метою обміну досвідом, налагодження тісної співпраці між пульмонології і лікарями суміжних спеціальностей з усього світу, обговорення а4ктуальних проблем і даних нових досліджень в області пульмонології і проведення ряду освітніх програм для учасників заходу.

Актуальні питання Конгресу: бронхіальна астма (БА), хронічна обструктивна хвороба легень (ХОЗЛ), боротьба з курінням. Все це є серйозною медико-санітарної проблемою, значимість якої особливо зросла в останні роки.

Залиште свою думку тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Архів статей

Акції
Виберіть поля для відображення. Інші будуть приховані. Перетягніть, щоб переставити порядок.
  • Доступність
  • Додати у кошик
  • Атрибути
  • Спеціальні атрибути
  • Користувальницькі поля
Click outside to hide the compare bar
Порівняти
Список побажань 0
Відкрити сторінку Продовжити покупки