OMRON в медицині

ЛІКУВАЛЬНІ ПРОЦЕДУРИ НЕБУЛАЙЗЕРОМ OMRON С102 Total

image_250_180_1 (1)

ЛІКУВАЛЬНІ ПРОЦЕДУРИ НЕБУЛАЙЗЕРОМ OMRON С102 Total

Сьогодні, щоб купити квиток на поїзд чи автобус, немає необхідності їхати на вокзал, бо більшість людей роблять покупки зі смартфона, не залишаючи дому. І це стосується не тільки покупок і квитків, але і багатьох функцій, які ми робимо після того, як розблоковано дисплей телефону. Сучасне покоління з шаленим ритмом життя потребує економії і багатофункціональності часу.

Це стосується і при респіраторних хворобах. Компанія OMRON розробила багатофункціональну інноваційну модель: 2 в 1 небулайзер + іригатор С102 Total для ефективної і швидкої терапії респіраторних патологій – кашлю, бронхіту, закладеності носа, бронхіальної астми, нежиті і навіть алергії. Використання небулайзера для профілактики істотно знижує ризики зараження ГРВІ та іншими вірусними інфекціями, в тому числі і коронавірусу.

Завдяки насадці душа для носа, Ви кілька разів на день зможете промивати носову порожнину фізрозчином або простим розчином морської солі, зволожуючи слизову, вимиваючи віруси і алергени.

А насадка інгалятора в моделі С102 Total делікатно доставить медикаментозний засіб безпосередньо до вогнища запалення, що підвищить ефективність терапевтичного лікування хвороб органів дихання – бронхіоліту і бронхіту, астми та інших.

Небулайзер С102 Total це чотири сезони і одне рішення! Лікуйтеся з OMRON і залишайтеся здоровими завжди. Дізнатися докладніше можна за посиланням

OMRON на варті Вашого здоров’я!

Залиште свою думку тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Архів статей

Акції
Виберіть поля для відображення. Інші будуть приховані. Перетягніть, щоб переставити порядок.
  • Доступність
  • Додати у кошик
  • Атрибути
  • Спеціальні атрибути
  • Користувальницькі поля
Click outside to hide the compare bar
Порівняти
Список побажань 0
Відкрити сторінку Продовжити покупки