OMRON в медицині

Майстер-клас компанії GlaxoSmithKline (ГлаксоСмітКляйн)

image_250_180_1

Майстер-клас компанії GlaxoSmithKline (ГлаксоСмітКляйн)

Фармацевтичний гігант «ГлаксоСмітКляйн» (Великобританія), який був створений в січні 2001 р в результаті злиття компаній «ГлаксоВеллком» і «СмітКляйн Бічем», є одним з безперечних світових лідерів в області наукових досліджень, розробки і виробництва лікарських засобів. Пріоритетні фармакотерапевтичні напрямки – антибактеріальні засоби, препарати для лікування захворювань центральної нервової, дихальної систем і травного тракту, а також метаболічних розладів.

29 травня 2008 року компанія GSK провела майстер-клас, присвячений небулайзерної терапії.
Було запрошено понад 100 представників медичної спільноти: педіатри, імунологи, алергологи і т.д .. Були прочитані доповіді на теми «Основи небулайзерної терапії» (кандидат медичних наук, старший науковий співробітник Інституту педіатрії, акушерства та гінекології АМН України Тетяна Рудольфівна Уманець), «Особливості застосування небулайзерної терапії в педіатричній практиці» (завідувач відділенням алергології міської дитячої клінічної лікарні №2 Микола Трохимович Макуха).

Почесний гість зборів – OMRON. Доповідь нашої компанії називався «Новітні технології в небулайзерної техніці». У доповіді були висвітлені наступні моменти: поняття «небулайзер»; основні параметри аеродисперсних систем, що використовуються в небулайзера; клінічні випробування компанії OMRON; технологія віртуального клапана, його конструкція і т.д ..

Крім доповіді наша компанія провела майстер-клас, на якому лікарі змогли на практиці подивитися, як працюють компресорні небулайрези, ультразвукової та МЕШ небулайзери.

Залиште свою думку тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Архів статей

Акції
Виберіть поля для відображення. Інші будуть приховані. Перетягніть, щоб переставити порядок.
  • Доступність
  • Додати у кошик
  • Атрибути
  • Спеціальні атрибути
  • Користувальницькі поля
Click outside to hide the compare bar
Порівняти
Список побажань 0
Відкрити сторінку Продовжити покупки