OMRON в медицині

MEDICA 2008. Міжнародна торгова виставка і конгрес

image_250_180_1 (1)

MEDICA 2008. Міжнародна торгова виставка і конгрес

Протягом багатьох років представники міжнародної медичної індустрії щорічно збираються в Дюссельдорфі (Німеччина) на виставку і форум MEDICA. Більш ніж 4 000 експонентів демонструють тут медичне інструменти, технології лабораторних досліджень і діагностики, лікарняне обладнання, досягнення фармацевтики і інші товари для індустрії охорони здоров’я.
Ювілейна 40-а Міжнародна спеціалізована виставка MEDICA стала одним з найважливіших заходів цього року в області медицини. Всього на виставці 19-22 листопада 2008 року було зареєстровано близько 137 тис. Відвідувачів з 66 країн світу. На 4313 виставкових стендах MEDICA був представлений повний спектр нової продукції, послуг і процесів для застосування в клінічній практиці. На додаток до цих напрямків традиційно високий інтерес був виявлений до медичних інструментальним технологіям, фізіотерапевтичним процесам і медичним інформаційних технологій.
Компанія OMRON Healthcare – світовий лідер у виробництві медичного обладнання – в черговий раз взяла участь в цьому важливому заході.
Завдання компанії – внести свій вклад в профілактику і лікування захворювань, викликаних сучасним способом життя.

Залиште свою думку тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Архів статей

Акції
Виберіть поля для відображення. Інші будуть приховані. Перетягніть, щоб переставити порядок.
  • Доступність
  • Додати у кошик
  • Атрибути
  • Спеціальні атрибути
  • Користувальницькі поля
Click outside to hide the compare bar
Порівняти
Список побажань 0
Відкрити сторінку Продовжити покупки