OMRON в медицині

Міжнародна спеціалізована виставка «Охорона здоров’я 2009», м. Київ

image_250_180_1 (12)

Міжнародна спеціалізована виставка «Охорона здоров’я 2009», м. Київ

Міжнародна спеціалізована виставка «Охорона Здоров’я 2009» є найбільш престижним і потужним інформаційно-освітнім заходом в сфері охорони здоров’я України. За багато років виставка зарекомендувала себе як місце демонстрації усіх сучасних досягнень в галузі медицини, місце встановлення нових ділових контактів.
Щорічно на виставці демонструється широкий спектр медичного обладнання для лікарень і вдома, новинки фармацевтичного виробництва, сучасне лабораторне обладнання, технології, досягнення світової медицини.
На виставці були понад 240 компаній-стендистов. «Охорона Здоров’я 2009» привертає величезну увагу фахівців медичної галузі не лише з України, а й країн Близького і Далекого зарубіжжя. Так, за перші 2 дні роботи експозиції виставку відвідали 6 642 особи, що на 6,58% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Це свідчить, перш за все, про те, що, незважаючи на важку економічну ситуацію в Україні та Європі, вітчизняна медіндустрії залишається конкурентоспроможною, динамічно розвивається і здатна дивувати фахівців новітніми розробками.

Залиште свою думку тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Архів статей

Акції
Виберіть поля для відображення. Інші будуть приховані. Перетягніть, щоб переставити порядок.
  • Доступність
  • Додати у кошик
  • Атрибути
  • Спеціальні атрибути
  • Користувальницькі поля
Click outside to hide the compare bar
Порівняти
Список побажань 0
Відкрити сторінку Продовжити покупки