OMRON в медицині

Мобільні роботи Omron в боротьбі з вірусами!

image_250_180_1 (16)

Мобільні роботи Omron в боротьбі з вірусами!

Сьогодні в боротьбі з COVID-19 у всьому світі зростає попит на послуги дезінфекції, не тільки в медичних установах, а й у місцях великого скупчення людей – офісах, банках, торгових точках, навчальних закладах, кафе, вокзалах і т.д.

Для працівників, які займаються санітарною обробкою приміщень, розроблена спеціальна захисна одяг, включаючи маски, рукавички та інше спеціальне спорядження, яке знижує ризик зараження вірусом на робочому місці.

Для боротьби з поширенням COVID-19 застосовуються дезінфікуючі засоби для протирання стін, поручнів на сходах, підвіконь та інших поверхонь, з якими люди можуть контактувати. Варто враховувати, що в медичних стаціонарах санітарна обробка проводиться цілодобово, і люди працюють у кілька змін. Але і при такій завантаженості цих зусиль недостатньо, тому що людина фізично не може так часто протирати поверхні, щоб повністю знищити вірус.

У багатьох робочих підсвідомо з’являється страх від незнання небезпеки вірусу і наскільки існує високий ризик зараження при виконанні санітарної обробки приміщення.

Мобільні роботи серії LD від OMRON ефективно допомагають в боротьбі з вірусами на робочому місці. Модель, оснащена лампами UVC, що забезпечує безпеку і ефективність, знищуючи до 99,9% всіх вірусів на своєму шляху.

В інноваційному приладі OMRON LD-UVC можна встановити програму для ефективної дезінфекції будь-яких громадських місць – шкіл, аеропортів, лікарень і т.д. Для цього визначається маршрут мобільного робота і час його роботи. Вся санітарна обробка проводиться в автоматичному режимі не залучаючи робітників з УФ-лампами.

Роботи від OMRON, оснащені УФ-випромінюванням в боротьбі з коронавирусной інфекцією ефективно використовуються в багатьох країнах світу, в тому числі і в Мексиці, Бразилії, Франції, Польщі.

Залиште свою думку тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Архів статей

Акції
Виберіть поля для відображення. Інші будуть приховані. Перетягніть, щоб переставити порядок.
  • Доступність
  • Додати у кошик
  • Атрибути
  • Спеціальні атрибути
  • Користувальницькі поля
Click outside to hide the compare bar
Порівняти
Список побажань 0
Відкрити сторінку Продовжити покупки