OMRON в медицині

Науково-практична конференція «Актуальні питання алергології у дітей і дорослих», м. Запоріжжя

image_250_180_1 (10)

Науково-практична конференція «Актуальні питання алергології у дітей і дорослих», м. Запоріжжя

Запорізький державний медичний університет за підтримки МОЗ України, Асоціації алергологів України та Асоціації педіатрів України 30 сентябтя-1 жовтня 2009 року в Запоріжжі провів науково-практичну конференцію, присвячену проблемі алергології. На конференції були присутні професіонали з усієї України – Київ, Вінниця, Донецьк, Харків, Запоріжжя, Львів, Дніпропетровськ, Артемівськ, Івано-Франківськ, Херсон, Луцьк, Луганськ, Сімферополь.
Представником нашої компанії на конференції був прочитаний доповідь на тему: Прогнозування ДОСТАВКИ ПРЕПАРАТІВ У Небулайзер ОMRON, ЗГІДНО ВИМОГАМ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СТАНДАРТУ NE13544-1.
Мета: Спрогнозувати, скільки лікарської речовини, заправленого в небулайзер, буде доставлено в задані відділи дихальних шляхів.
Головна відмінність небулайзера від інгалятора полягає в тому, що небулайзер – це прилад, що генерує частинки аерозолю, які здатні осідати в нижніх відділах легких. Масова частка таких частинок в звичайних ингаляторах незначна. Осадження препарату в дихальних шляхах – один з головних параметрів, що визначають ефективність небулайзерної терапії. Залежно від застосування різних засобів доставки лікарських препаратів осадження коливається від 4 до 60% відміряні дози.
Європейські Клінічні Керівництва, випущені Європейським Респіраторні Товариством у 2001 році рекомендували виробникам аерозольної техніки слідувати методикам Європейського стандарту (prEN 13544-1) при тестуванні їх продукції зі стандартними розчинами або суспензіями, оскільки ці методики розроблені для максимально точного відтворення клінічних умов.
Рекомендації: Для прогнозування доставки препарату доцільно використовувати небулайзери, в інструкціях яких зазначено, що вони відповідають вимогам Європейського Стандарту NE13544-1 і мають графік розподілу маси аерозолю за розмірами частинок. Небулайзер компанії OMRON відповідають всім вимогам вимогам Європейського Стандарту NE13544-1.

Залиште свою думку тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Архів статей

Акції
Виберіть поля для відображення. Інші будуть приховані. Перетягніть, щоб переставити порядок.
  • Доступність
  • Додати у кошик
  • Атрибути
  • Спеціальні атрибути
  • Користувальницькі поля
Click outside to hide the compare bar
Порівняти
Список побажань 0
Відкрити сторінку Продовжити покупки