OMRON в світі

Heart Guide отримав нагороду Nikkei

20210104_1

Heart Guide отримав нагороду Nikkei

Компанія Omron Healthcare Co., Ltd. (Штаб-квартира: місто Муко, префектура Кіото, президент: Исао Огіно подальшому згадується як «Компанія») випустила ношений тонометр для вимірювання артеріального тиску годинного типу «HeartGuide» в Японії в грудні 2019 року. «Премія Nikkei за видатні товари і послуги 2020 Премія Nikkei Sangyo Shimbun», що спонсорується Nikkei Inc.

Нагорода за видатні продукти і послуги Nikkei присуджується раз на рік за особливо видатні нові продукти і послуги, і після ретельного відбору приблизно 20 000 кандидатів нагороджуються приблизно 40 продуктів і послуг, відзначених нагородами. «Heart Guide» – це ношений тонометр, схожий на наручний годинник, який може вимірювати артеріальний тиск у будь-який час і в будь-якому місці. На цей раз ми отримали високу оцінку інновацій, які дозволили зменшити розмір до розміру наручного годинника, а також точність і якість тонометра, сертифікованого як медичний пристрій..

Надалі ми продовжимо надавати інноваційні обладнання та послуги для реалізації бізнес-концепції бізнесу серцево-судинних захворювань «Нульовий початок захворювань мозку і серцево-судинних захворювань (нульові події)».

HeartGuide ® Огляд


Це невеликий прилад для вимірювання артеріального тиску розміром з наручний годинник, випущений в Японії в грудні 2019 року і представляє собою «носиться прилад для вимірювання артеріального тиску OMRON серії HCR-6900T», який може вимірювати артеріальний тиск на зап’ясті. Унікально розроблена вузька манжета з новою структурою забезпечує розмір наручних годинників, які можна носити на зап’ясті в будь-який час. Ви можете легко виміряти артеріальний тиск на роботі або в дорозі з медичної точністю в будь-який час.

Архів статей

Акції
Виберіть поля для відображення. Інші будуть приховані. Перетягніть, щоб переставити порядок.
  • Доступність
  • Додати у кошик
  • Атрибути
  • Спеціальні атрибути
  • Користувальницькі поля
Click outside to hide the compare bar
Порівняти
Список побажань 0
Відкрити сторінку Продовжити покупки