Про небулайзерну терапію

Про небулайзерну терапію

НЕБУЛАЙЗЕРНА ТЕРАПІЯ - СУЧАСНО ТА БЕЗПЕЧНО

У сучасному лікуванні захворювань дихальної системи особлива увага приділяється небулайзерній терапії, яка має беззаперечні переваги в порівнянні з іншими методами лікування.

Переваги небулайзерної терапії:

Ефективність небулайзерної терапії - це, в рівній мірі, правильний підбір якісного:

Лікарського засобу

Доставочного пристрою - небулайзера

При розробці небулайзерів корпорація OMRON поєднує відповідність основних вимог до технічних характеристик з інноваційними рішеннями.

Основні вимоги до компресорних небулайзерів, викладені в Европейському стандарті EN 13544 - 1:2007+ A1:2009

Основні критерії Вимоги Европейського стандарту Небулайзери OMRON
Респірабельна фракція (% часток аерозолю розміром менше 5 мкм) Не менше 50% 70% і більше
Залишковий об’єм Не більше 1мл 0,7 мл і менше
Швидкість розпилення Не менше 0,2 мл/хв 0,3 - 0,7 мл/хв
Рекомендований потік повітря Не більше 10 л/хв 4 -8л/хв

НАЙВАЖЛИВІШІ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ НЕБУЛАЗЕРІВ

Респірабельна фракція

Кількість частинок в аерозольній хмарі розміром менше 5 мкм, виражена у відсотках. Чим вищий показник респіра-бельної фракції - тим більше лікарського засобу потрапить в дихальні шляхи. Респірабельна фракція небулайзерів OMRON - 70 % і вище.

Залишковий об’єм

Кількість препарату, яка не може бути розпилена, оскільки частина лікарського засобу залишається на стінках камери. Чим менший залишковий об’єм - тим більше лікарського засобу буде перетворено в аерозоль.
Залишковий об’єм небулайзерів OMRON - 0,7 мл і менше.

Швидкість розпилення (продуктивність)

об’єм виходу аерозо-лю за одиницю часу (мл/хв). Визначає час інгаляції та впливає на прихильність пацієнта до небулайзерної терапії за критерієм витрат часу.
Швидкість розпилення небулайзерів OMRON - 0,3-0,7 мл/хв (в залеж-ності від моделі).

Тип небулайзерної камери

Небулайзерна камера – найголовніший елемент небулайзерної системи, адже саме в ній відбувається утворення аерозолю. Найкраще використовувати камери, будова яких дозволяє досягти максимального надходження лікарського засобу у відповідні відділи дихальної системи. Корпорація OMRON, крім класичної камери, створила ще три типи небулайзерних камер:
 • Небулайзерна камера з технологією віртуальних клапанів ( V.V.T. – Virtual Valve Technology) V.V.T. Вона забезпечує режим природнього дихання під час інгаляції, мінімізує втрату лікарського засобу та потрапляння його в дихальні шляхи оточуючих;
 • Камера «3 в 1» з перемикачем для інгаляцій 3-х відділів дихальних шляхів. Такого типу камера забезпечує режими, при яких ліки можуть бути доставлені безпосередньо в зону запалення, в різні відділи дихальної системи;
 • Для MESH – небулайзерів розроблена герметична камера закритого типу. Це дозволяє використовувати MESH – небулайзери під будь-яким кутом нахилу;

ПОЛІПШИТИ ЖИТТЯ ТА ЗРОБИТИ СВІЙ ВНЕСОК В РОЗВИТОК КРАЩОГО СУСПІЛЬСТВА

 

У своїй роботі ми орієнтуємося на цінності корпорації OMRON. Перша з цінностей: «Інновації, що створюються під впливом соціальних потреб. Бути піонером у створенні надихаючих рішень для майбутнього». Інженери корпорації отримали запит від експертів медицини про необхідність вирішення проблеми розширення можливостей небулайзерів. Запит полягав у тому, що всі класичні небулайзери орієнтовані на терапію нижніх відділів респіраторного тракту. Вони забезпечують небулізацію лікарського засобу до часток з середнім розміром (MMAD) 2-4,5 мкм, що створює можливість потрапляння лікарського засобу до рівня бронхіол і альвеол.

Водночас, при необхідності створити аерозоль з MMAD 4,5-7,5 мкм, що забезпечує найбільш оптимальну депозицію для лікування середнього відділу дихальних шляхів (наприклад, амброксолу гідрохлориду при бронхіті) або MMAD 7,5 – 10 мкм – для максимальної депозиції на рівні зіву, гортані, трахеї, класичний небулайзер не може впоратися з цим завданням на 100%. Його максимальна депозиція розрахована на нижні відділи, і основна частина ліків потрапляє нижче зони, яка потребує терапії. У зв’язку з цим стратегія корпорації OMRON полягає в створенні кращих умов для максимально ефективного інгаляційного лікування усіх відділів респіраторного тракту.

З метою вирішення цієї проблеми інженери корпорації розробили унікальну небулайзерну камеру OMRON A3 Complete, яка працює у трьох режимах утворення аерозолю:

 • 2 – 4,5 мкм для інгалювання нижніх відділів дихальних шляхів ( дистальні бронхи, бронхіоли, альвеоли);
 • 4,5 -7,5 мкм для інгалювання середнього відділу дихальних шляхів (трахея, проксимальні бронхи);
 • 7,5 – 10 мкм для інгалювання верхніх відділів дихальних шляхів (ніс, приносові пазухи, носоглотка, ротоглотка, гортань).

Крім того, в небулайзері DuoBaby інженери OMRON запропонували небулайзерну камеру з двома змінними частинами – для лікування верхніх (зеленого кольору) і нижніх (синього кольору) відділів дихальних шляхів та додатково назальним аспіратором (для пацієнтів першого року життя). Таким чином, корпорація OMRON розширила можливості аерозольного лікування маленьких пацієнтАкції
Виберіть поля для відображення. Інші будуть приховані. Перетягніть, щоб переставити порядок.
 • Доступність
 • Додати у кошик
 • Атрибути
 • Спеціальні атрибути
 • Користувальницькі поля
Click outside to hide the compare bar
Порівняти
Список побажань 0
Відкрити сторінку Продовжити покупки