OMRON в світі

Omron Electronic Components Business – Europe (OMRON ECB) завершила підтвердження відповідності Європейської директиви про обмеження вмісту в продукції небезпечних для навколишнього середовища речовин

direktivy-evropejskogo-soveta

Omron Electronic Components Business – Europe (OMRON ECB) завершила підтвердження відповідності Європейської директиви про обмеження вмісту в продукції небезпечних для навколишнього середовища речовин

Omron Electronic Components Business – Europe (OMRON ECB) завершила підтвердження відповідності Європейської директиві про обмеження вмісту в продукції небезпечних для навколишнього середовища речовин.

Хуффдорп, Нідерланди, 08 березня, 2006. Підрозділ OMRON, що спеціалізується на виробництві електронних компонентів в Європі оголосило про повну відповідність виробничих потужностей Європейської директиві про обмеження небезпечних для навколишнього середовища речовин (Restriction of Hazardous Substances Directive).

Компанія також повідомила про вивезення всієї продукції зі складів в Нідерландах, що містить ртуть, свинець, кадмій, шестивалентний хром та інші речовини, вміст яких регулюється Директивою.

Європейський Союз прийняв цю директиву в 2003 році. Вона пов’язана з глобальною проблемою утилізації отруйних речовин. Директиву прийнято асоціювати з обмеженнями на вміст свинцю, але в цілому, в ній йдеться про 6-ти речовинах, які становлять небезпеку для навколишнього середовища.

Віктор Вів’єн (Victor Viveen), продукт-менеджер OMRON ECB-Europe коментує: «Ухвалення європейською спільнотою даної Директиви виключно важливо в розрізі глобальної тенденції перегляду виробництва з використанням потенційно небезпечних речовин. Так, в штаті Каліфорнія, США, прийнято низку рішень для реалізації цієї Директиви до початку 2007 року, Японія і Китай вже почали розробку положень Директиви. OMRON як транснаціональна компанія також приступила до перегляду виробничої практики з метою задоволення потреб клієнтів у всьому світі ».

Залиште свою думку тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Архів статей

Акції
Виберіть поля для відображення. Інші будуть приховані. Перетягніть, щоб переставити порядок.
  • Доступність
  • Додати у кошик
  • Атрибути
  • Спеціальні атрибути
  • Користувальницькі поля
Click outside to hide the compare bar
Порівняти
Список побажань 0
Відкрити сторінку Продовжити покупки