OMRON це

OMRON це

Індустріальна автоматизація

Внести інновації у виробництво за допомогою автоматизації, щоб збагатити життя людей в усьому світі.

Потреби людей в світі стають все більш різноманітними, а життєві цикли продуктів стають коротшими і коротшими. Щоб відповідати цим сучасним тенденціям, виробничі майданчики повинні бути гнучкими і мати можливість змінювати або оновлювати виробничу лінію в короткі терміни. У OMRON ми розробляємо інновації в області автоматизації, вирішуючи різні проблеми виробників, щоб втілити в життя нашу ідею.

Icon1 Created with Sketch.

«Інтелектуальна автоматизація» - розвиток інтелекту

OMRON в повній мірі використовує заводські дані і вчиться на інтеграції добре відпрацьованих методів управління і новаторських технологій штучного інтелекту та Інтернету речей, щоб зробити еволюцію наших машин і виробничих ліній реальністю. Ми також застосовуємо ІІ та Інтернет речей, щоб перетворити досвід, майстерність і інші наявні знання наших досвідчених інженерів в чіткі знання з метою повного виключення простоїв і дефектів заводів.
Icon3 Created with Sketch.

«Інтегрована автоматизація» - еволюція в галузі управління

Використовуючи переваги широкого асортименту продукції вищого рівня в галузі, компанія OMRON продовжує вживати ініціативи щодо підвищення продуктивності праці виробників за рахунок застосування високошвидкісних і високоточних засобів управління верстатами.
Icon4 Created with Sketch.

«Інтерактивна автоматизація» - нова гармонізація між людьми і машинами.

Філософія компанії OMRON: «Машини повинні піклуватися про машинної роботи, а люди повинні отримувати задоволення від творчих частин», також застосовується на практиці в наших виробничих галузях. Ми прагнемо до майбутнього інтегрованого виробництва, максимально використовуючи сильні сторони машин, роботів і людей для формування повноцінної спільної команди.

102,8 мільярд ієн

Продажі для бізнесу EMC (станом на березень 2018 г.)

84 країни

Кількість регіонів, в яких доступні продукти і послуги OMRON

Електронний і механічний компонент

Внести інновації у виробництво за допомогою автоматизації, щоб збагатити життя людей в усьому світі.

У той час як смартфони та інші цифрові пристрої широко використовуються, побутова техніка включає в себе більш розумні функції, такі як ті, що використовуються в кондиціонерах і холодильниках. Популярність електромобілів також зросла, найбільш типовим прикладом яких є електромобілі. Хоча різні електронні вироби роблять наш спосіб життя більш зручним і комфортним, вони створюють такі проблеми, як нестача енергії через різке зростання енергоспоживання і зміна клімату, викликане збільшенням викидів CO2.

OMRON у всьому світі пропонує передові електронні і механічні компоненти, призначені для забезпечення зручного інтерфейсу між людьми і машинами в самих різних областях, від промислового до C & C (споживчого та комерційного) і автомобільного секторів. Ставлячи перед собою завдання впроваджувати інновації у виробництво, ми прагнемо допомогти людям жити в більш зручною, комфортною і чистому довкіллю.

Понад 1 млрд

Кількість реле, вироблених в 2017 фінансовому році.

Соціальні системи, рішення і послуги

Соціальні системи

Істотні зміни відбуваються в демографії людей, в природі і ресурсах. Ці зміни зачіпають багато аспектів нашого життя, включаючи старіння населення, часте виникнення екстремальних природних явищ і виснаження запасів викопного палива. Для вирішення цих проблем необхідно ефективне обслуговування соціальної інфраструктури, а також подолання нестачі робочих рук. Інші дії, які ми повинні зробити, включають підготовку до стихійних лих і скорочення викидів парникових газів. OMRON прагне до підвищення безпеки, зручності і надійності соціальної інфраструктури шляхом поставки систем управління транспортом і систем моніторингу інфраструктури. Крім того, поставляючи фотоелектричні інвертори і акумуляторні батареї для використання з сонячними енергосистемами, OMRON допомагає просувати використання поновлюваних джерел енергії. Це може сприяти скороченню викидів парникових газів, оскільки ми прагнемо створити суспільство з низьким рівнем викидів вуглецю.

«Енергія» - побудова кругового суспільства майбутнього

OMRON пропонує рішення для максимального підвищення енергоефективності, допомагаючи нашим клієнтам вирішувати їх власні проблеми, пов'язані з енергоспоживанням.

«Транспорт» - краще майбутнє транспортної інфраструктури

OMRON працює над вирішенням проблем, викликаних нестачею робочої сили, одночасно підтримуючи перетворення залізничних станцій і дорожньої інфраструктури, використовуючи наші передові технології виявлення і контролю. Оскільки ми уявляємо собі ідеальну соціальну інфраструктуру майбутнього, компанія OMRON буде прагнути сприяти розвитку транспортних систем.

«Living Service» - створення безпечного, надійного та комфортного способу життя.

Компанія OMRON не тільки пропонує рішення, що дозволяють знизити трудовитрати, а й прагне підтримувати і покращувати послуги та функції, які необхідні в нашому повсякденному житті. У той же час ми прагнемо запобігти зниженню цих послуг / функцій через брак робочої сили. Тим самим OMRON допомагає людям вести більш безпечний, безпечний і комфортний спосіб життя.

«Спільнота» - побудова автономного децентралізованого суспільства.

OMRON пропонує рішення з моніторингу інфраструктури, які спостерігають за станом обладнання і конструкцій, що підтримують наше суспільство, з використанням наших передових технологій виявлення і управління. Також, вирішуючи різні проблеми регіональних спільнот, OMRON допомагає в побудові автономного децентралізованого суспільства.

Моніторинг тіла

Охорона здоров'я

За оцінками, сьогодні в усьому світі близько 1 мільярда людей страждають гіпертонією. Гіпертонія зазвичай протікає безсимптомно, але є основною причиною цереброваскулярних і серцево-судинних захворювань, таких як інсульт і серцевий напад. З кожним роком кількість хворих на ці недуги неухильно зростає. Навіть коли ці небезпечні для життя захворювання не призводять до смерті, пацієнти часто прикуті до ліжка або страждають порушеннями мови. Це викликає помітне зниження якості життя пацієнтів (ЯЖ). Ці результати впливають не тільки на самих пацієнтів, а й можуть стати серйозним тягарем для сімей, які піклуються про них.

Все більше серйозне забруднення повітря, головним чином в країнах з економікою, що розвивається, і зміни в способі життя призвели до збільшення числа хворих на астму. Більш того, поряд з швидким збільшенням старіння населення, зростає число тих, хто страждає від болів в колінах і т. Д Респіраторні захворювання і біль вже стали серйозною соціальною проблемою в усьому світі.

Компанія OMRON прагне допомогти всім людям в усьому світі поліпшити і зберегти якість життя і продовжити їх здорове життя. З цією метою OMRON докладає зусиль щодо забезпечення монітори артеріального тиску, небулайзери, пристрої TENS для електротерапії і інші інноваційні продукти і послуги.

Акції
Виберіть поля для відображення. Інші будуть приховані. Перетягніть, щоб переставити порядок.
  • Доступність
  • Додати у кошик
  • Атрибути
  • Спеціальні атрибути
  • Користувальницькі поля
Click outside to hide the compare bar
Порівняти
Список побажань 0
Відкрити сторінку Продовжити покупки