OMRON в світі

Omron Evolv – інноваційний монітор АТ

evolve

Omron Evolv – інноваційний монітор АТ

Зараз на вулиці погода змінюється щодня і щогодини, тому число скарг на головний біль стрімко збільшилася. Це не дивно, тому що люди з серцевими і судинними патологіями болісно і гостро реагують на погодні зміни. У наш час розвиток кардіологічних хвороб не залежить від віку.

Що в 20 років, що в 50 років, людина відчуває однакову симптоматику – погане самопочуття, порушується серцевий ритм, головний біль і запаморочення. Ці симптоми є приводом виміряти тиск, а при необхідності звернутися до лікаря.

Тонометр артеріального тиску з вбудованим монітором в манжету OMRON – це сучасний інноваційний прилад, компактного розміру, що дозволяє його мати завжди з собою, і отримати точні результати, коли завгодно і де завгодно. Його елегантний ергономічний дизайн і зручність в експлуатації, люди помітять з першого виміру.

Важливо враховувати, що всі показники артеріального тиску можна переглядати, зберігати в пам’яті смартфона, що дозволить відстежувати і контролювати динаміку терапії, а результати відправити лікаря, не відвідуючи медустанови.

Монітор OMRON Evolv допоможе тримати тиск в нормі, і Ви забудете про головний біль!

Дізнатися більше можна за посиланням

OMRON – на варті Вашого здоров’я!

Залиште свою думку тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Архів статей

Акції
Виберіть поля для відображення. Інші будуть приховані. Перетягніть, щоб переставити порядок.
  • Доступність
  • Додати у кошик
  • Атрибути
  • Спеціальні атрибути
  • Користувальницькі поля
Click outside to hide the compare bar
Порівняти
Список побажань 0
Відкрити сторінку Продовжити покупки