OMRON в медицині

Omron Healthcare ініціював проведення опитування громадської думки про метаболічний синдром і проблеми вісцерального жиру

news090302

Omron Healthcare ініціював проведення опитування громадської думки про метаболічний синдром і проблеми вісцерального жиру

Omron Healthcare ініціював проведення опитування громадської думки про метаболічний синдром і проблеми вісцерального жиру.

Метаболічний синдром або «смертельний квартет» як його називають фахівці – комплекс порушень обміну речовин, що супроводжується підвищенням рівня холестерину і глюкози в крові, гіпертензією в поєднанні з надмірною вагою.

Дане визначення стало в основі розробки новітніх методик боротьби з проблемою, яка в останні роки стала другою за значимістю після куріння, що відбивається на смертності працездатного населення.

Вісцеральний жир – жирова тканина, розташована в черевній порожнині навколо життєво важливих органів. Доведено, що хворі з вісцеральним типом ожиріння мають найвищий ризик розвитку ускладнень. Існують способи оцінки обсягу вісцерального жиру в клінічних умовах, але всі вони є дорогими. OMRON BF-306 є оптимальним вибором для визначення процентного вмісту жиру в організмі.

25 січня 2006 року результати опитування були оприлюднені.
Omron Healthcare проводила опитування 1,329 чоловік у віці від 30 до 59 років.
Огляд показав, що тільки 2,9% відповіли, що вони знають про метаболічному синдромі, 23,3% повідомили, що коли-небудь про нього чули.
Втім, 73,8% не знають про синдром нічого.
74,9% опитаних відповіли, що вони знайомі з поняттям вісцерального жиру і 21,7% коли небудь чули про це.
77,8% респондентів висловили стурбованість накопиченням жиру навколо внутрішніх органів. Зокрема, 19,5% висловили сильну стурбованість і 58,3% – деяке занепокоєння з цього приводу.

Далі, кожен другий опитаний заявив про те, що додав у вазі за останні п’ять років, більш того – кожен четвертий зізнався, що прибавка в вазі склала більше 5-ти кг. На питання «Як респонденти помічають зміни у вазі?» 78.8% відповіли, про відчуття тісноти в одязі, а також як результат самооцінки перед дзеркалом.

Залиште свою думку тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Архів статей

Акції
Виберіть поля для відображення. Інші будуть приховані. Перетягніть, щоб переставити порядок.
  • Доступність
  • Додати у кошик
  • Атрибути
  • Спеціальні атрибути
  • Користувальницькі поля
Click outside to hide the compare bar
Порівняти
Список побажань 0
Відкрити сторінку Продовжити покупки