OMRON в світі

OMRON HEALTHCARE – лідер віртуальної виставки CES 2021

image_250_180_1 (7)

OMRON HEALTHCARE – лідер віртуальної виставки CES 2021

На міжнародній виставці в сфері охорони здоров’я CES 2021 компанія OMRON представила монітор дистанційного контролю стану здоров’я VitalSight (доступний для користування в США). За допомогою даного монітора можна не виходячи з дому спілкуватися з лікуючим лікарем. За розробку VitalSight, OMRON отримала перше місце в категорії «Кращий цифровий продукт для фітнесу і здоров’я».

За допомогою сервісу віддаленого моніторингу стану здоров’я VitalSight, клієнт отримує широкий спектр послуг. У комплект пристрою, який доставляється додому пацієнтові, входить:

  • монітор складу тіла і артеріального тиску, які синхронізуються з мобільним телефоном;
  • концентратор даних (data hub), налаштований для обміну даними з лікуючим лікарем.

Важливо враховувати, що VitalSight може передавати інформацію за допомогою системи електронних записів в медичній установі (EMR- Electronic Medical Record), а також передавати результати за допомогою інформаційної панелі OMRON Doctor. Дана панель зручна для автоматичного оповіщення пацієнта про небезпечні показниках тиску і попереджає про те, що необхідно звернутися за медичною допомогою.

Також на виставці OMRON Healthcare було представлено нове вдосконалене додаток OMRON Connect 2.0, за допомогою якого легко синхронізуватися зі смартфоном будь-якого монітора тиску компанії OMRON. Мобільний додаток також буде надавати функції особистого тренера для коригування здорової роботи серця і судинної системи.

OMRON і надалі планує розвивати місію Going for Zero, для надання допомоги гіпертонікам, щоб знизити ризики розвитку ускладнень супутніх хвороб, особливо в період пандемії COVID-19.

Дізнайтеся більше цікавить можна за посиланням

OMRON на варті Вашого здоров’я!

Залиште свою думку тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Архів статей

Акції
Виберіть поля для відображення. Інші будуть приховані. Перетягніть, щоб переставити порядок.
  • Доступність
  • Додати у кошик
  • Атрибути
  • Спеціальні атрибути
  • Користувальницькі поля
Click outside to hide the compare bar
Порівняти
Список побажань 0
Відкрити сторінку Продовжити покупки