OMRON в медицині

Omron Healthcare оголосив про випуск електронного тонометра HEM-7020, який забезпечений функцією виявлення “ранкової гіпертензії”

news010306_3

Omron Healthcare оголосив про випуск електронного тонометра HEM-7020, який забезпечений функцією виявлення “ранкової гіпертензії”

Omron Healthcare оголосив про випуск електронного тонометра HEM-7020, який забезпечений функцією виявлення “ранкової гіпертензії “.

Ранкова гіпертензія (Morning Hypertension) – явище, пов’язане з добовими коливаннями рівня артеріального тиску (АТ). Небезпека ранкової гіпертензії полягає в різкому підвищенні артеріального тиску відразу після пробудження і пов’язаних з цим ризиків інсульту, інфаркту, інших загострень серцевої патології. Очевидно, що при амбулаторному дослідженні дану патологію надзвичайно складно виявити. Очікуваний рівень продажів на японському ринку протягом 2006 року – 10 000 приладів.

OMRON HEM-7020 запрограмований на обчислення середнього тижневого рівня АТ, заснованого на значеннях, отриманих споживачами в ранковий час. Якщо обчислені середні показання перевищують 135/85 mmHg, в приладі включається індикатор “ранкової гіпертензії.” Отримані дані служать надійним джерелом інформації для лікуючого лікаря у виборі або корекції призначаються антигіпертензивних засобів. OMRON HEM-7020 аналізує і зберігає в пам’яті результати вимірювань для двох чоловік.

Залиште свою думку тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Архів статей

Акції
Виберіть поля для відображення. Інші будуть приховані. Перетягніть, щоб переставити порядок.
  • Доступність
  • Додати у кошик
  • Атрибути
  • Спеціальні атрибути
  • Користувальницькі поля
Click outside to hide the compare bar
Порівняти
Список побажань 0
Відкрити сторінку Продовжити покупки