OMRON в медицині

Omron Healthcare представив на Європейський ринок свою нову розробку

image_250_180_1 (5)

Omron Healthcare представив на Європейський ринок свою нову розробку

Omron Healthcare представив на Європейський ринок свою нову розробку – революційне рішення в області діагностики серцевих патологій – серцевий сканер HeartScan HCG-801-E (одноканальний ЕКГ-монітор).

Ішемічна хвороба серця і аритмії можуть бути транзиторними (минущими). ЕКГ, зроблена і розшифрована в умовах стаціонару або амбулаторно, є об’єктивним дослідженням для вивчення роботи серця. Через транзиторні симптомів зміни не завжди можуть бути зафіксовані, а хвороба залишається проблемою повсякденному житті.

У цих умовах, ЕКГ за методом Холтера є альтернативою, але для проведення цього методу пацієнт повинен носити прилад, прикріплені електроди й проведення протягом 24 годин. Цей метод вимагає матеріальних витрат і часу і не завжди реєструє зміни. Іноді, погіршення стану серця (повторювана форма транзиторних змін) є приводом для прийому відповідного лікування з метою запобігання виникнення інфаркту або інсульту.

Електрокардіограф може виявити характерний для патології імпульс і забезпечити доктора важливими даними про стан здоров’я пацієнта в його повсякденному житті.

Серцевий сканер є пристроєм для відображення даних і моніторингу процесів серця, зручний в користуванні, доступний в будь-який час для запису минущих серцевих явищ. Допомагає визначити етіологію симптоматичних змін в роботі серця. Може використовуватися для контролю стану серця в амбулаторних пацієнтів з ризиком розвитку інфаркту, інсульту, а також для контролю ефективності та переносимості лікування.

Прилад забезпечений картою пам’яті, комплектується програмним забезпеченням.

В даний час, HeartScan доступний тільки на ринку Великобританії. Прилад не призначений для самостійної діагностики.

Залиште свою думку тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Архів статей

Акції
Виберіть поля для відображення. Інші будуть приховані. Перетягніть, щоб переставити порядок.
  • Доступність
  • Додати у кошик
  • Атрибути
  • Спеціальні атрибути
  • Користувальницькі поля
Click outside to hide the compare bar
Порівняти
Список побажань 0
Відкрити сторінку Продовжити покупки