OMRON в медицині

OMRON M7 Intelli IT – інноваційний монітор АТ

image_250_180_1 (9)

OMRON M7 Intelli IT – інноваційний монітор АТ

Ми постійно поспішаємо, біжимо, хочемо все встигнути, ставимо цілі і досягаємо їх. Це похвально і круто! Але в такому ритмі життя, ми часто забуваємо про своє здоров’я, а воно для нас найголовніше.

Наприклад: людина прагне придбати нове житло або шикарний автомобіль (це одне з найбільш популярних бажань), докладає багато зусиль до досягнення мети, але недбале ставлення до свого здоров’я, надмірна перевтома призводять до раптової втрати працездатності і поганого самопочуття, що кардинально змінюють орієнтири. Коли справа доходить до здоров’я, все інше відходить на другий план.

Всі знають, що хвороба простіше попередити, ніж потім вилікувати! Тому важливо постійно пам’ятати про своє серце і артеріальному тиску, і наскільки важливо систематично контролювати артеріальний тиск і роботу серця, щоб не було занадто пізно.

Одним з найбільш поширених серцево-судинних хвороб є гіпертензія, часто призводить до формування тромбів, інсульту і інфаркту. На жаль, в більшості випадків гіпертензія розвивається безсимптомно, тому вимірювати тиск потрібно постійно, незалежно від свого віку.

Правильно розставляйте пріоритети і контролюйте роботу серця і судинної системи за допомогою кращого монітора АТ з манжетою 360 ° точності – OMRON M7 Intelli IT.

Завдяки опції МП (мерехтіння передсердь) можна своєчасно визначити розвиток судинних і кардіологічних патологій і попередити утворення тромбів, інсульти, інфаркти та інші ускладнення.

Також, M7 Intelli IT за допомогою програми OMRON Connect можна підключити до смартфону, щоб переглядати результати на дисплеї мобільного телефону, зберігати дані в його пам’яті і при необхідності надсилати показники АТ лікаря. Більше інформації за посиланням

OMRON на варті Вашого здоров’я!

Залиште свою думку тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Архів статей

Акції
Виберіть поля для відображення. Інші будуть приховані. Перетягніть, щоб переставити порядок.
  • Доступність
  • Додати у кошик
  • Атрибути
  • Спеціальні атрибути
  • Користувальницькі поля
Click outside to hide the compare bar
Порівняти
Список побажань 0
Відкрити сторінку Продовжити покупки