OMRON в світі

OMRON оголосив про фінансові результати першого кварталу фіскального 2006 року (FY 01.04.2006 -31.03.2007)

analiz-finansovogo-sostoyaniya-predpriyatiya-7

OMRON оголосив про фінансові результати першого кварталу фіскального 2006 року (FY 01.04.2006 -31.03.2007)

В Японії продовжують рости продажі цифрових тонометрів, моніторів статури і шагомеров в зв’язку зі збільшенням попиту на товари для здоров’я. На північно-американському ринку спостерігається спад продажів основного продукту OMRON HEALTHCARE – тонометрів. Навпаки, в Росії і країнах Східної Європи продажу тонометрів значно зросли, також як і в Південно-Східній Азії, за винятком Китаю, де досягнення результатів ускладнено у зв’язку з активною конкурентним середовищем.

Надзвичайно сприяли отриманими результатами в I-му кварталі FY2006 продажу компанії OMRON COLIN Co., Ltd., яка стала консолідованим членом корпорації OMRON в червні 2005.

В результаті, продажу OMRON в секторі HEALTHCARE BUSINESS збільшилися на 21,5% в порівнянні з таким же періодом в 2005 фіскальному році.

06.06.2006
OMRON HEALTHCARE, Inc, USA (Північно-американське відділення OMRON HEALTHCARE, Japan) увійшло до групи компаній-лідерів технологій охорони здоров’я, діяльність якої буде спрямована на розвиток персональних засобів контролю здоров’я людини.

CONTINUA HEALTH – таке найменування отримав Альянс, до складу якого увійшли, крім OMRON HEALTHCARE, такі гіганти як Cisco Systems, IBM, Intel Corporation, Motorola, Panasonic (Matsushita Electric), Royal Philips Electronics, Samsung Electronics, Sharp, General Electric Healthcare і інші .

Сан-Франциско, 6 червня, 2006. У зв’язку з ростом числа хронічних захворювань і передчасним старінням населення планети, методи управління здоров’ям потребують переході від традиційних до щоденних, пов’язаних зі звичним оточенням людини. Альянсом CONTINUA HEALTH планується до створення екосистема пов’язаних між собою засобів діагностики і контролю здоров’я людини.

«Перш за все, діяльність альянсу спрямована на допомогу в постачанні людей інформацією про здоров’я їх самих, коханих”, повідомив Девід Уітлінгер (David Whitlinger), Голова Альянсу і Директор Департаменту охорони здоров’я в Intel. “Ми створюємо систему, де кілька, на перший погляд, непорівнянних технологій можуть працювати разом через поширені стандарти зв’язку і забезпечувати мільйони людей інструментами, за допомогою яких вони мають краще управляти своїм здоров’ям і здоров’ям їх сімей.

Зусилля Альянсу будуть сконцентровані на трьох головних категоріях: контроль перебігу хронічних захворювань, моніторинг здоров’я і потреби в медичній допомозі людей старшого покоління, а також профілактики здоров’я і контролю професійної придатності працездатного населення. Через мережу діагностичних пристроїв і засобів передачі, діабетики, наприклад, зможуть передавати інформацію про рівень глюкози в крові та інші важливі дані з їх докторами. Люди, що дотримують дієту і займаються по фітнес-програмі, зможуть стежити за ефективністю своїх зусиль через обмін даними про вагу і інших параметрах з тренерами-консультантами через Інтернет ».

Continua планує використання давно увійшли в побут стандартів зв’язку, включаючи Bluetooth®, USB, Wi-Fi ™, Z-Wave ™ і ZigBee ™.

Альянс також має намір сертифікувати групу продуктів, що володіють вищеописаними функціями, щоб полегшити споживачеві вибір такої продукції. Продукція буде забезпечена фірмовим знаком, що означає сумісність з іншого сертифікованою продукцією системи CONTINUA HEALTH.

За матеріалами www.continuaalliance.org

Залиште свою думку тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Архів статей

Акції
Виберіть поля для відображення. Інші будуть приховані. Перетягніть, щоб переставити порядок.
  • Доступність
  • Додати у кошик
  • Атрибути
  • Спеціальні атрибути
  • Користувальницькі поля
Click outside to hide the compare bar
Порівняти
Список побажань 0
Відкрити сторінку Продовжити покупки