OMRON в світі

OMRON святкує 75-річчя

5e17ee469b39a4763ae4912194735d87

OMRON святкує 75-річчя

10 травня 1933 року в Японії паном Кадзума Татеісі була заснована фірма, що входить сьогодні в перший ряд світових виробників елементів і систем автоматики.

Кількість винаходів, запатентованих OMRON в Японії, перевищує 2 тис., А за кордоном компанії належать права ще на 1400 відкриттів. Більш того, 6,5 тис. Винаходів зараз знаходяться на стадії розгляду різними патентними організаціями. У всіх куточках світу отримали заслужене визнання:

виробничі автоматичні системи;
компоненти управління (дистанційні пульти для блокування і розблокування дверцята автомобіля, сенсори в охоронних системах);
контролери (в оранжереях при вирощуванні квітів, в системах відеоспостереження);
автоматичні квиткові турнікети;
обладнання для метро;
дорожні інформаційні системи;
контрольно-касове обладнання, банкомати;
медичні прилади;
комп’ютерна периферія (микропереключатели в електрочайника та «мишей» Microsoft);
системи вимірювання відстаней (від 100 мкм);
дослідження тенденцій розвитку суспільства.
У 1961 році OMRON Corporation звернулася до медичної проблематики. Для того щоб максимально ефективно діяти на ринку медичної техніки, корпорація OMRON виділила даний напрямок бізнесу в окремий дивізіон, який отримав назву OMRON Healthcare. Концепція OMRON Healthcare полягає в тому, щоб надати людям, що страждають хронічними захворюваннями, можливість вести повноцінне життя без обмежень. Для цього розроблені прилади, що дозволяють будь-якій людині незалежно від віку та медичної кваліфікації самостійно і швидко контролювати основні параметри організму (артеріальний тиск, температуру).

Крім того, OMRON Healthcare випускає і лікувальне устаткування, зокрема, небулайзери, що забезпечують завдяки аерозольному принципом дії найкращий терапевтичний ефект при лікуванні захворювань органів дихання (бронхіальної астми, алергії, наслідків тютюнопаління).

Успіх медичного обладнання фірми побудований на принципі: приділити все можливе увагу кожній конкретній людині! І вже понад півстоліття компанія OMRON дотримується цього принципу і працює на благо людини!

Залиште свою думку тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Архів статей

Акції
Виберіть поля для відображення. Інші будуть приховані. Перетягніть, щоб переставити порядок.
  • Доступність
  • Додати у кошик
  • Атрибути
  • Спеціальні атрибути
  • Користувальницькі поля
Click outside to hide the compare bar
Порівняти
Список побажань 0
Відкрити сторінку Продовжити покупки