OMRON в світі

OMRON розширив свій портфель сенсорів

image_250_180_1 (2)

OMRON розширив свій портфель сенсорів

OMRON розширив свій портфель сенсорів (чутливих безконтактних датчиків) для харчової та фармацевтичної промисловості з введенням першого в світі сенсора зближення зі спеціальним анти-бактеріальним корпусом, допомагаючи в скороченні ризиків зараження продукції у фармацевтичній і продовольчої промисловостях.

Інноваційний корпус був розроблений в кооперації з експертом в області виробничих пластмас Ensinger. Сенсор E2F-D скорочує число бактерій і мікробів на своєму корпусі за допомогою схваленого FDA (U.S. Food and Drug Administration) антибактеріального агента.

Переробка продуктів харчування – це промисловість, яка фокусує свою увагу на абсолютній гігієни. Але все ж, мікроорганізми можуть швидко множитися на виробничому обладнанні після простою. Це збільшує ризик забруднення виробленої продукції, особливо де процедура очищення виявляється не 100% ефективною. Але з випуском нової серії сенсорів зближення E2F-D, OMRON створив нове рішення в боротьбі з ризиками харчових забруднень.

“OMRON вже пропонує надійні рішення для застосування в харчовій і фармацевтичній промисловості. Наприклад, надаючи стійкий до корозії корпус з функцією очищення з нержавіючої сталі “, говорить Зігфрід Гласер (Siegfried Glaser), Керуючий виробництвом OMRON в Німеччині і European Sensor Business Unit. “Наша мета – подальше просування в цьому напрямку для забезпечення повної надійності процесів машин наших клієнтів”.

“Кооперація з Ensinger – приклад нашої стратегії, тісної співпраці з інноваційними і лідируючими компаніями”, продовжує пан Гласер. “Співпраця в нашому досвіді, ми розвиваємо нові підходи в роботі з клієнтами …”

Залиште свою думку тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Архів статей

Акції
Виберіть поля для відображення. Інші будуть приховані. Перетягніть, щоб переставити порядок.
  • Доступність
  • Додати у кошик
  • Атрибути
  • Спеціальні атрибути
  • Користувальницькі поля
Click outside to hide the compare bar
Порівняти
Список побажань 0
Відкрити сторінку Продовжити покупки