OMRON в медицині

OMRON RS3 Inteli IT – контроль тиску під час відпустки

image_250_180_1

OMRON RS3 Inteli IT – контроль тиску під час відпустки

Перед відпусткою, кожна людина складає детальний план всього, які справи необхідно закінчити і що потрібно покласти з собою в валізу. Крім купальників, різноманітних нарядів, сонцезахисних кремів, косметики, гаджетів і зарядок до них, потрібно не забути про контроль тиску під час відпустки.

Багато людей через незнання важливості контролю тиску, не завжди беруть з собою тонометр, посилаючись на його громіздкість і браком місця у валізі.

Компанія OMRON, знайшла вихід з проблеми компактності, створивши монітор артеріального тиску – OMRON RS3 Intelli IT, з можливістю завантаження даних в смартфон за допомогою програми OMRON Connect.

Доказом є сучасна інноваційна модель монітора АТ з манжетою на зап’ясті – OMRON RS3 Intelli IT. Завдяки компактності, прилад легко поміщається навіть в жіночій сумочці, що дозволяє виміряти тиск в будь-який час в зручному для себе місці.

Монітор оснащений усіма важливими функціями – технологією, що управляє процесом вимірювання Intellisense, пам’яттю на 30 показників, а також індикаторами:

– аритмії;

– правильної фіксації на зап’ясті манжети;

– рівня АТ.

Всі дані можна переглядати, зберігати в пам’яті мобільного телефону, а також своєчасно відправляти лікаря, не відвідуючи його кабінет. Щоб скористатися всіма функціями монітора, необхідно завантажити в смартфон додаток OMRON Connect і синхронізувати його з тонометром.

OMRON на варті Вашого здоров’я!

Залиште свою думку тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Архів статей

Акції
Виберіть поля для відображення. Інші будуть приховані. Перетягніть, щоб переставити порядок.
  • Доступність
  • Додати у кошик
  • Атрибути
  • Спеціальні атрибути
  • Користувальницькі поля
Click outside to hide the compare bar
Порівняти
Список побажань 0
Відкрити сторінку Продовжити покупки