Новини в медицині

OMRON RS3 Intelli IT проконтролює роботу серця під час подорожі

image_250_180_3

OMRON RS3 Intelli IT проконтролює роботу серця під час подорожі

Настає момент, коли дуже хочеться змінити «картинку», відпочити і перезавантажитися. Саме подорожі, рятують людини від духовного виснаження і допомагають наповнити організм новими силами.

Під час пандемії, звичайно, складно завчасно запланувати поїздку, але все одно це реально. Весна відкриває все більше можливостей, щоб відпочити, навіть людям, у яких немає закордонного паспорта.

Всі мандрівники обов’язково беруть з собою аптечку, щоб відчувати себе на відпочинку безпечніше. Але, ви впевнені, що зібрали в неї все необхідне? Якщо в списку є монітор АТ, тоді Ви підготувалися до поїздки правильно. Крім протиалергічних і жарознижуючих медикаментозних препаратів, таблеток від головного болю, важливо у відпустці вести постійний контроль рівня тиску, особливо у людей, які страждають гіпертензією та іншими кардіологічними патологіями.

Компактного розміру монітор артеріального тиску OMRON RS3 Intelli IT допоможе систематично контролювати роботу серця, незалежно від того, в якому місці Ви знаходитесь.

Завдяки додатку OMRON Connect можна швидко через Bluetooth синхронізувати прилад RS3 Intelli IT з мобільним телефоном, щоб переглядати результати вимірювання тиску, зберігати їх в пам’яті смартфона і при необхідності дані відправляти лікуючого лікаря.

Детальніше дізнатися про OMRON RS3 Intelli IT можна за посиланням

OMRON на варті Вашого здоров’я!

Залиште свою думку тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Архів статей

Акції
Виберіть поля для відображення. Інші будуть приховані. Перетягніть, щоб переставити порядок.
  • Доступність
  • Додати у кошик
  • Атрибути
  • Спеціальні атрибути
  • Користувальницькі поля
Click outside to hide the compare bar
Порівняти
Список побажань 0
Відкрити сторінку Продовжити покупки