OMRON в світі Новини в світі

OMRON співпрацює з корпорацією BMW

image_250_180_1 (60)

OMRON співпрацює з корпорацією BMW

У Німеччині, як і в багатьох європейських країнах сьогодні гостро відчувається соціальна проблема з трудовими ресурсами – старіння робочої сили, підвищення витрат на робочих і гостра нестача висококваліфікованих фахівців. Виходом зі сформованої ситуації є підвищення продуктивності робітників і зниження витрат. Компанія OMRON запропонувала вирішити дану проблему.

OMRON спільно з корпорацією BMW провели на підприємствах унікальний експеримент – встановили монітори руху, що реєструють відстань, яке робітники заводів проходять за зміну. За результатами експерименту було встановлено, що в середньому робочий за день долає відстань 8-10 км.

Виявилося, що це неефективна витрата робочої сили і часу, тому виправити ситуацію вирішили за допомогою впровадження інноваційних автоматизованих ліній і мобільних роботів від OMRON, що допомогло максимально автоматизувати всі виробничі процеси.

Дана автоматизація дозволила економити робочий час і силу і перенаправити зусилля на вирішення творчих функцій, а також приділити більше уваги обговоренню нових ідей, підвищення продуктивності праці і оптимізований дизайн.

В результаті плідної співпраці двох провідних корпорацій була досягнута оптимальна гармонія між роботизованими машинами і заводськими робітниками, що і є головним принципом роботи OMRON.

Залиште свою думку тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Архів статей

Акції
Виберіть поля для відображення. Інші будуть приховані. Перетягніть, щоб переставити порядок.
  • Доступність
  • Додати у кошик
  • Атрибути
  • Спеціальні атрибути
  • Користувальницькі поля
Click outside to hide the compare bar
Порівняти
Список побажань 0
Відкрити сторінку Продовжити покупки