OMRON в медицині

OMRON U100 – комфортна інгаляція для ваших дітей

image_250_180_1 (66)

OMRON U100 – комфортна інгаляція для ваших дітей

Наше майбутнє і найбільша любов – це наші діти. Але коли дитина хворіє, ми втрачаємо сон, спокій, стаємо дратівливими і вразливими. Коли заходить мова про респіраторних захворюваннях, не варто нервувати і панікувати, якщо є в будинку небулайзер від OMRON.

Батьки, які знайомі з ефективністю інгаляцій, зможуть швидко, делікатно і без ускладнень вилікувати будь-які хвороби верхніх і нижніх відділів системи дихання за допомогою сучасного приладу OMRON U100. Тому, коли у дитини починається нежить і кашель, вирішення проблеми завжди під рукою.

Важливо враховувати, що єдиний небулайзер з інноваційною технологією MESH OMRON U100 гарантує ефективну і комфортну інгаляцію в будь-якому місці і під будь-яким кутом, навіть в той момент, коли дитина лежить в ліжку. Прилад майже не видає шуму і має компактні розміри (висота 13 см, вага 200 г), що дозволяє помістити його в жіночій сумці і користуватися на прогулянці, в подорож, під час візиту до лікаря.

А завдяки MESH-технології, можна застосовувати лікарські препарати широкого спектра, в тому числі гормональні та антибактеріальні засоби, якщо вони скоротять час лікування.

Отримати більше інформації, що цікавить можна за посиланням

OMRON на варті Вашого здоров’я!

Залиште свою думку тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Архів статей

Акції
Виберіть поля для відображення. Інші будуть приховані. Перетягніть, щоб переставити порядок.
  • Доступність
  • Додати у кошик
  • Атрибути
  • Спеціальні атрибути
  • Користувальницькі поля
Click outside to hide the compare bar
Порівняти
Список побажань 0
Відкрити сторінку Продовжити покупки