OMRON в світі

OMRON входить в «бренд Nadeshiko» четвертий рік поспіль

EyMlCCJUcAA_xtb

OMRON входить в «бренд Nadeshiko» четвертий рік поспіль

Корпорація OMRON (штаб-квартира: Район Шімоґьо-ку, Кіото; президент і головний виконавчий директор: YOсіхіто Ямада) оголосила сьогодні, що вона була обрана в четвертий раз для присвоєння звання «Торгова марка Надешіко», спільної ініціативи Міністерства економіки, торгівлі і Промисловість ( METI) Японії і Токійська фондова біржа (TSE) для відбору і популяризації підприємств, які сприяють успіху жінок на робочому місці. Бренд Nadeshiko – це ініціатива, спрямована на те, щоб виділити певні підприємства, внесені в список TSE, які є винятковими з точки зору заохочення розширення прав і можливостей жінок на робочому місці. Компанія OMRON була обрана для участі в цій щорічній ініціативи заохочення за «Продуману структуру просування», «Дії і менталітет менеджерів щодо змін», «Зміни в діях і менталітеті персоналу» і «Розкриття інформації та діалог з ринками праці / капіталу.

Відповідно до заяви генерального директора Ямади про те, що «Різноманітність сприяє зростанню OMRON», OMRON приділяє особливу увагу просуванню різноманітності. Щоб розширити можливості жінок для досягнення успіху на робочому місці, ми почали повноцінну роботу в 2008 році і в 2012 році створили спеціальний відділ по просуванню різноманітності. баланс життя », ми пропонуємо можливості навчання та прокладаємо шлях для жінок, щоб вони могли вибирати гнучкий стиль роботи. Ми також закликаємо менеджерів і жінок-службовців змінити своє мислення, щоб збільшити частку жінок на керівних посадах до 8% або вище до квітня 2021 року.

«Ініціатива підтримки кар’єрного росту»

З метою розвитку людей з різними характерами і оточуючими обставинами OMRON підтримує своїх співробітників у розвитку їхньої кар’єри за допомогою навчання та інших можливостей для створення мереж. Для жінок-керівників наступного покоління ми організуємо «Програму навчання жінок волі OMRON» щороку з моменту її створення в 2013 році. З 2018 роки ми впровадили «Програму підвищення управлінських навичок» як міру, щоб спонукати співробітників взяти на себе завдання управління. позиції. Ця програма підтримує різних учасників, щоб поліпшити свої управлінські навички та взяти на себе завдання зайняти високі посади за допомогою лекцій після чіткого визначення своїх сильних сторін і точок саморозвитку за допомогою оцінок.

«Ініціатива щодо підтримки балансу між роботою та особистим життям»

Щоб створити робоче середовище, в якій кожен може висловити свою індивідуальність і домогтися успіху, OMRON працює над розширенням пов’язаних систем, прислухаючись до того, що говорять співробітники. У 2019 компанія OMRON розширила систему віддаленої роботи і ввела систему скороченого робочого часу. В даний час робляться зусилля з розробки систем, якими можуть користуватися всі співробітники незалежно від статі.

OMRON продовжить прискорювати внесення вкладу в краще суспільство, більш процвітаюче суспільство, створюючи інновації, розвиваючи робочі місця, де співробітники з різними переконаннями і цінностями можуть в повній мірі продемонструвати свої можливості і розкрити свій унікальний потенціал.

Про корпорацію OMRON Корпорація
OMRON є світовим лідером в області автоматизації, заснованої на своїй основній технології «Sensing & Control + Think». Сфери діяльності OMRON охоплюють широкий спектр: від промислової автоматизації та електронних компонентів до соціальних систем, охорони здоров’я та екологічних рішень. Компанія OMRON, заснована в 1933 році, налічує близько 30 000 співробітників по всьому світу, які надають продукти і послуги приблизно в 120 країнах і регіонах.

Залиште свою думку тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Архів статей

Акції
Виберіть поля для відображення. Інші будуть приховані. Перетягніть, щоб переставити порядок.
  • Доступність
  • Додати у кошик
  • Атрибути
  • Спеціальні атрибути
  • Користувальницькі поля
Click outside to hide the compare bar
Порівняти
Список побажань 0
Відкрити сторінку Продовжити покупки