OMRON в світі

Звільніть людей від монотонної роботи! Компанія OMRON випускає датчик 3D Vision серії FH-SMD для маніпуляторів роботів

1

Звільніть людей від монотонної роботи! Компанія OMRON випускає датчик 3D Vision серії FH-SMD для маніпуляторів роботів

Корпорація OMRON (штаб-квартира: Район Шімоґьо-Ку, Кіото. Президент і генеральний директор: Йошіхіто Ямада) оголосила про випуск в березні свого нового датчика 3D Vision серії FH-SMD. Серія FH-SMD може бути встановлена ​​на роботі для розпізнавання повільно розташованих (об’ємних) автомобільних деталей в трьох вимірах, що дозволяє економити місце при складанні, перевірці та підборі і розміщенні, що важко для звичайних роботів, і підвищує продуктивність. OMRON продовжує робити внесок в впровадження інновацій на виробничі підприємства, пропонуючи комплексні рішення, які б поєднували роботів і пристрої автоматизації.

У наші дні важко знайти виробничих робітників, а витрати на робочу силу різко зросли. Виробники зараз стикаються з серйозним тиском, що вимагає автоматизації процесів, покладаються на почуття досвідчених робітників. Більш того, виробничим робочим тепер необхідно гармонійно працювати з машинами, щоб підвищити продуктивність в умовах кризи COVID-19. Зокрема, автомобільної промисловості потрібні відеодатчики як очей роботів, які необхідні для автоматизації, оскільки машинам важко розпізнавати положення і положення різних деталей складної форми. Однак звичайним великим датчикам тривимірного зору потрібно багато часу для визначення стану цілей, а також для виявлення великих просторів і великого монтажного обладнання. Це перешкоди для установки у вже існуючі простору і автоматизації, що забезпечує продуктивність на рівні людини.

Новий датчик 3D Vision серії FH-SMD – невеликий і досить легкий, щоб його можна було встановити на маніпуляторі робота, що усуває необхідність в спеціальному монтажному обладнанні та, таким чином, економить місце. Цей датчик можна переміщати, щоб змінювати точки огляду і легко розпізнавати деталі, зменшуючи сліпі зони і забезпечуючи надійне виявлення. Крім того, нещодавно розроблена технологія тривимірних вимірів дозволяє виявляти деталі приблизно за 0,4 секунди * 1 незалежно від форми і місця розташування. Збірку об’ємних деталей можна легко автоматизувати.

OMRON сформулював стратегічну концепцію під назвою «інноваційна автоматизація», що складається з трьох інновацій або «i» – «інтегрований» (еволюція управління), «інтелектуальний» (розвиток інтелекту за допомогою ІКТ) і «інтерактивний» (нова гармонізація між людьми Надаючи рішення для виробничої автоматизації, які об’єднують серію FH-SMD і роботів, OMRON прискорює створення «інтерактивних» виробничих майданчиків – ключ до матеріалізації «інноваційної автоматизації» – разом зі своїми компаніями-клієнтами.

Характеристики

 1. Уміщається в уже існуючих компактних просторах

Невеликий і легкий датчик тривимірного зображення для маніпуляторів роботів економить місце для установки. Немає необхідності у великій монтажному обладнанні та значній зміні компоновки, які потрібні для інших датчиків 3D-зору.

 1. Більш швидкий час циклу завдяки людській швидкості і гнучкості.
  Висока швидкість виявлення приблизно за 0,4 секунди * 1 забезпечує плавний підбір.
  Високошвидкісне виявлення досягається за рахунок технології тривимірних вимірів для створення тривимірних зображень фігур і технології тривимірного розпізнавання для розпізнавання положення і положення цілей.
 1. Просте налаштування без посібників
  . Майстри покроково проведуть вас через настройку програми для вибору, від настройки камери до калібрування.

4. Конфігурація системи

5. Технічні характеристики
датчика 3D Vision серии FH-SMD

Пункт Технічні характеристики
Відстань установки WD : 400 мм
Діапазон вимірювання (X, Y, Z) 400 × 300 × 200 мм
Способ передачі GigE (1000BASE-T)
Габаритні розміри 53 x 110 x 77 мм (В x Ш x Г) (без виступів і роз’ємів)
Маса Прибл. 570 г
Напруга живлення От 21,6 до 26,4 В постійного току (24 В постійного току ± 10%)
Споживання струму 2A макс.

Про компанію «Інноваційна автоматизація»
Нещодавно компанія OMRON розробила концепцію виробничих інновацій, звану «інноваційна автоматизація». За допомогою цієї концепції компанія OMRON в даний час прагне впроваджувати інновації на виробничі майданчики за допомогою трьох ключових інновацій, або трьох «i». За допомогою цих інновацій в області автоматизації компанія OMRON прагне до значного підвищення продуктивності на виробничих ділянках, щоб забезпечити виробництво з високою доданою вартістю. З першим «i», «інтегрованим» (еволюція управління), компанія OMRON буде прагнути вдосконалити технологію автоматизованого управління, щоб практично будь-який оператор, навіть недосвідчений, міг без праці виконувати роботу, яка раніше вимагала експертних навичок досвідчених робітників. З другим «i», «розумним» (розвиток інтелекту за допомогою ІКТ), OMRON докладає зусиль щодо забезпечення постійно розвивається обладнання та виробничі лінії. Використовуючи широкий спектр пристроїв управління і штучний інтелект (ШІ), машини можуть вчитися на власному досвіді і підтримувати себе в оптимальному стані. Що стосується третього «i», «інтерактивний» (нова гармонізація між людьми і машинами), OMRON прагне до розвитку нових гармонійних відносин між людьми-операторами і машинами; працюючи разом в одному робочому просторі, машини зможуть допомагати операторам, розпізнаючи людські думки і поведінку таким чином, який може реалізувати тільки компанія OMRON, виробник спеціалізованого обладнання управління, який знає виробничі поверхи всередині і зовні. машини можуть вчитися на досвіді і підтримувати себе в оптимальному стані. Що стосується третього «i», «інтерактивний» (нова гармонізація між людьми і машинами), OMRON прагне до розвитку нових гармонійних відносин між людьми-операторами і машинами; працюючи разом в одному робочому просторі, машини зможуть допомагати операторам, розпізнаючи людські думки і поведінку таким чином, який може реалізувати тільки компанія OMRON, виробник спеціалізованого обладнання управління, який знає виробничі поверхи всередині і зовні. машини можуть вчитися на досвіді і підтримувати себе в оптимальному стані. Що стосується третього «i», «інтерактивний» (нова гармонізація між людьми і машинами), OMRON прагне до розвитку нових гармонійних відносин між людьми-операторами і машинами; працюючи разом в одному робочому просторі, машини зможуть допомагати операторам, розпізнаючи людські думки і поведінку таким чином, який може реалізувати тільки компанія OMRON, виробник спеціалізованого обладнання управління, який знає виробничі поверхи всередині і зовні.

Залиште свою думку тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Архів статей

Акції
Виберіть поля для відображення. Інші будуть приховані. Перетягніть, щоб переставити порядок.
 • Доступність
 • Додати у кошик
 • Атрибути
 • Спеціальні атрибути
 • Користувальницькі поля
Click outside to hide the compare bar
Порівняти
Список побажань 0
Відкрити сторінку Продовжити покупки