OMRON в світі

Перехід на наступний етап розвитку з незмінним духом підприємництва!

images

Перехід на наступний етап розвитку з незмінним духом підприємництва!

Протягом понад півстоліття, діяльність корпорації OMRON строго відповідала корпоративному девізу: “Роботу в ім’я кращого життя, кращого світу для всіх”.

Корпорація OMRON високими темпами розвивалася в тандемі із загальною промислової автоматизацією з часів свого заснування, сприяла удосконаленню виробничого сектора як в Японії, так і за кордоном.

Вивчаючи і розуміючи потрібні суспільства, OMRON надає неоціненний вклад в розвиток соціального прогресу шляхом надання продуктів і послуг, які здатні врахувати динамічно мінливі потреби в галузі соціальної інфраструктури та охорони здоров’я. Для того, щоб і надалі дотримуватися успадкований від засновника дух підприємництва, але при цьому генерувати нові сучасні ідеї, OMRON стрімко рухається до нового етапу свій діяльності.

Створення нової концепції “Planet Earth” ( “Планета Земля”)

Сьогодні активно розвивається ринок Азії, прискорюється загальна всесвітня глобалізація. У таких густонаселених країнах, як Китай і Індія, ринок виробництва товарів і послуг швидко розширюється, а це, в свою чергу, породжує масовий попит. Використовуючи наш досвід у виробництві обладнання, електронних компонентів, автомобільних електронних компонентів, соціальних і екологічних рішень, а також медичних пристроїв, ми будемо створювати абсолютно нові напрямки діяльності.

При цьому в створенні стратегії розвитку компанії, буде врахована концепція безвідходного виробництва. Це важливо, тому що люди стали замислюватися про стан навколишнього середовища і про обмежений характер енергетичних ресурсів. Завжди оперативно сприймаючи такі зміни в громадській думці, OMRON прагне максимізувати екологічну ефективність за рахунок раціонального використання природних ресурсів. В основі нової концепції “Planet Earth” лежить турбота про нашу планету. Для цього ми готові працювати, створювати технології та впроваджувати інновації.

OMRON бажає зайняти позицію лідера в групі “глобально мисляча новаторів”. В основі цього бажання тверда рішучість забезпечити світле майбутнє світового суспільства. Саме для цього і створюється новий напрямок в діяльності корпорації, нова концепція “Planet Earth”, якій будуть враховані традиційні людські думки і соціальні перспективи. Відповідно до розробленої довгостроковою стратегією “Турбота про майбутні покоління 2020”, компанія OMRON сьогодні може реалізувати основні ідеї і принципи.

OMRON і надалі бере на себе зобов’язання розвивати інноваційні технології для поліпшення якості життя суспільства, а також бути надійним партнером в бізнесі.

Yoshihito Yamada

Президент і генеральний директор OMRON Corporation

Залиште свою думку тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Архів статей

Акції
Виберіть поля для відображення. Інші будуть приховані. Перетягніть, щоб переставити порядок.
  • Доступність
  • Додати у кошик
  • Атрибути
  • Спеціальні атрибути
  • Користувальницькі поля
Click outside to hide the compare bar
Порівняти
Список побажань 0
Відкрити сторінку Продовжити покупки