OMRON в медицині

Харчуйся правильно, живи активно, відчувай себе прекрасно!

image_250_180_1 (16)

Харчуйся правильно, живи активно, відчувай себе прекрасно!

27 жовтня з успіхом пройшов Фестиваль здорового харчування в НСК Олімпійському (м.Київ). Програма включала в себе доповіді з питань правильного харчування, корекції ваги, порушень обміну речовин.

“Щоб бути здоровим, необхідно докласти зусиль, але результат вартий того: здорове тіло, життєрадісність і можливість реалізувати себе. Для досягнення щастя потрібні три складові: мрія, віра в себе і працездатність “, – думка лікаря-дієтолога Оксани Скиталінська.

Компанія “Інтернешнл медікал Еквіпмент”, ексклюзивний дистриб’ютор OMRON Healthcare в Україні, взяла активну участь в заході. Величезна кількість людей змогло за допомогою монітора складу тіла OMRON BF 511 оцінити основні параметри свого організму, а саме вага, індекс маси тіла, загальна кількість жиру,% вміст м’язової маси, рівень вісцерального жиру, а також добовий метаболізм в Ккал.

Подібні заходи завжди сприймаються “на ура”, тому що з кожним днем ​​все більше українців починає замислюватися про здоровий спосіб життя. А колектив компанії “ІМЕ”, пропагуючи його своєю діяльністю, виконує свою незмінну місію: “Робота в ім’я кращого життя, кращого світу для всіх!”

Залиште свою думку тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Архів статей

Акції
Виберіть поля для відображення. Інші будуть приховані. Перетягніть, щоб переставити порядок.
  • Доступність
  • Додати у кошик
  • Атрибути
  • Спеціальні атрибути
  • Користувальницькі поля
Click outside to hide the compare bar
Порівняти
Список побажань 0
Відкрити сторінку Продовжити покупки