Сервіси

Сервіси

Сервіс-служба представництва OMRON в Україні – ТОВ “ІМЕ”

Сервіс від магазину техніки OMRON – це:

  • досвідчені консультанти, які допоможуть Вам підібрати прилади для індивідуального, сімейного користування з урахуванням Ваших потреб;
  • проведення експертиз точності приладів, порівняльних характеристик техніки у Вашій присутності, паралельні вимірювання;
  • авторизований сервісний центр з тестовим обладнанням та кваліфікованими фахівцями.

Продукція OMRON приваблива для покупця найбільшим терміном гарантійного обслуговування в Україні (5 років на електронні тонометри; 1-3 роки на решту продукції). Термін служби електронного блоку тонометра OMRON – 10 років. Це означає, що протягом десяти років від дати випуску пристрою виробник гарантує поставку необхідних комплектуючих і запасних частин для ремонту. OMRON строго стежить за забезпеченням всіх представників, в тому числі і свого представництва в Україні – ТОВ “ІМЕ” – всім необхідним для виконання швидкого і якісного обслуговування покупців.

Важлива відмінність сервісу OMRON – це післягарантійний ремонт, який є «каменем спотикання» всього сервісу і виявляється не під силу багатьом виробникам точної техніки. За помірну плату сервіс-служба OMRON виконує ремонт і перевірку навіть найстаріших моделей апаратури OMRON, нині знятих з виробництва, а також пропонує широкий асортимент аксесуарів для всіх видів техніки OMRON.

Більшість випадків звернень в сервісну службу протягом гарантійного терміну пов’язано з зносом комплектуючих (манжет, камери інгалятора), заміну яких можна зробити за місцем розташування офісу ТОВ «ІМЕ».

Сервісна служба ТОВ «ІМЕ» в терміни, передбачені чинним законодавством, зробить діагностику і ремонт вашого приладу.

Тонометри електронні, так само, як і механічні рекомендується повіряти в Державній службі стандартизації та метрології не рідше разу на рік. Дана процедура є обов’язковою для електронних тонометрів, які застосовуються в клінічних умовах. Інформацію про відділення Укрметртестстандарту по Україні ви можете отримати, відвідавши сайт www.ukrcsm.kiev.ua або зателефонувавши за телефонами ТОВ ‘ІМЕ’ (044 ) 541-14-97, 541-14-98.

Дізнайтеся контакти сервісного центру медичної техніки OMRON у Вашому місті.

Акції
Виберіть поля для відображення. Інші будуть приховані. Перетягніть, щоб переставити порядок.
  • Доступність
  • Додати у кошик
  • Атрибути
  • Спеціальні атрибути
  • Користувальницькі поля
Click outside to hide the compare bar
Порівняти
Список побажань 0
Відкрити сторінку Продовжити покупки