OMRON в світі

«Smare» – термінал самостійної реєстрації

image_250_180_1 (11)

«Smare» – термінал самостійної реєстрації

«Нова нормальність», яка створилася внаслідок пандемії COVID-19, диктує нам новий образ життя. Один з найбільш відомих прикладів – це зростаючий з кожним днем ​​інтерес до «безконтактного» обслуговування клієнтів в готелях і ресторанах.

У цій статті розглянемо приклад, як в готельному бізнесі компанія OMRON у співпраці з APA Hotels and Resorts і OMRON, вирішили питання нестачі обслуговуючого персоналу і допомогли мінімізувати ризики зараження вірусами та інфекціями за допомогою впровадження інноваційного терміналу самостійної реєстрації в готелях – «Smare».

Для початку варто зануритися в історію …

У 2018 році фахівці OMRON почали активно займатися автоматизацією операцій в готельному бізнесі, що призвело до розвитку моделі Smare. В цей час до Японії збільшився потік туристів, і вона переживала ажіотаж в будівництві готельних комплексів.

Концепція даної моделі, заснована на тому, щоб надати можливість клієнтам самостійно пройти процедуру реєстрації в готелі за допомогою кредитної картки, без необхідності зустрічатися з обслуговуючим персоналом.

У серпні 2020 року під час спільну співпрацю OMRON з APA Hotels and Resorts розробили першу в готельній галузі модель «безконтактної» реєстрації клієнтів, забронювали номери через мобільний додаток. Сьогодні за допомогою Smare практикується видача ключів від номера по QR-коду. Користувач отримує ключ від готельного номера, не натискаючи на екран, а просто утримуючи QR-код над зчитувачем.

Представник розвитку бізнесу Ріоджі Охаси вказав, що дана модель створена шляхом об’єднання інноваційної технології автоматизації OMRON і знань APA Hotel: «Ми досягли найвищого рівня гостинності, звівши до мінімуму час очікування реєстрації, а також мінімізували ризики зараження небезпечними інфекціями».

OMRON продовжить вирішувати проблеми нестачі робочих в готельному бізнесі та покращувати комфортність, безпеку, надійність за допомогою своїх послуг. Це є яскравим прикладом швидкого реагування на новий спосіб життя за допомогою сучасних розробок і технологій.

OMRON на варті Вашого здоров’я!

Залиште свою думку тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Архів статей

Акції
Виберіть поля для відображення. Інші будуть приховані. Перетягніть, щоб переставити порядок.
  • Доступність
  • Додати у кошик
  • Атрибути
  • Спеціальні атрибути
  • Користувальницькі поля
Click outside to hide the compare bar
Порівняти
Список побажань 0
Відкрити сторінку Продовжити покупки