OMRON в медицині

Спеціалізована виставка «MedExpo’2008»

image_250_180_1 (3)

Спеціалізована виставка «MedExpo’2008»

У вересні 2008 року в Сімферополі відбулася спеціалізована виставка медичного обладнання, інструментів і лікарських препаратів «MedExpo’2008».

Серед відвідувачів були фахівці медичних центрів, лікувальних установ, клінік, спеціалізованих магазинів, представники санаторно-курортного комплексу.

Мета виставки: надання фахівцям максимально повної інформації про сучасні методи і технології, які застосовуються в медицині, створення сприятливої ​​обстановки для спілкування з фахівцями та обміну професійною інформацією.

Одним з розділів експозиції є медичне обладнання та інструменти. Тому компанія «Інтернешнл медікал Еквіпмент» (офіційний представник OMRON в Україні) охоче взяла участь в заході. Наша компанія презентувала свій найцікавіший асортимент, ємну і змістовну рекламно-інформаційну продукцію, провела майстер-клас і проконсультувала всіх відвідувачів стенду на найвищому професійному рівні! Жодне питання не залишився без відповіді! Так само наш представник дав інтерв’ю на місцевому телеканалі «Чорноморець» і в газеті «Кримські ярмарки».

Залиште свою думку тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Архів статей

Акції
Виберіть поля для відображення. Інші будуть приховані. Перетягніть, щоб переставити порядок.
  • Доступність
  • Додати у кошик
  • Атрибути
  • Спеціальні атрибути
  • Користувальницькі поля
Click outside to hide the compare bar
Порівняти
Список побажань 0
Відкрити сторінку Продовжити покупки