OMRON в світі

Спорт для всіх

images

Спорт для всіх

5 квітня 2015 в місті Києві в рамках фестивалю “Здорова нація – сильна Україна” за участі ВЦФЗН “Спорт для всіх” та компанії Інтернешнл медікал Еквіпмент – єдиного офіційного дистриб’ютора Omron Healthcare Japan в Україні, пройшло спортивний захід на території НСК Олімпійський. В рамках заходу була представлена ​​широка лінійка товарів для здоров’я компанії Омрон, де кожен міг підібрати товар відповідно до своїх потреб, була проведена акція з безкоштовного виміру артеріального тиску, а також представники компанії надавали консультації за приладами компанії Омрон всім бажаючим.

У святі брали участь велика кількість людей, були присутні міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі і міністр молоді та спорту Ігор Жданов, які на особистому прикладі показали що спорт для всіх, провівши партію гри в настільний теніс.

У програмі заходу були різний групові заняття, флешмоби, багато конкурсів з вручення подарунків від офіційного партнера “Спорт для всіх” компанії Інтернешнл медікал Еквіпмент – єдиного офіційного дистриб’ютора Omron Healthcare Japan в Україні.

Залиште свою думку тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Архів статей

Акції
Виберіть поля для відображення. Інші будуть приховані. Перетягніть, щоб переставити порядок.
  • Доступність
  • Додати у кошик
  • Атрибути
  • Спеціальні атрибути
  • Користувальницькі поля
Click outside to hide the compare bar
Порівняти
Список побажань 0
Відкрити сторінку Продовжити покупки