OMRON в медицині

Термометр і тонометр OMRON стали володарями престижних нагород від iF Product Design Award

therm_award2007

Термометр і тонометр OMRON стали володарями престижних нагород від iF Product Design Award

Omron Healthcare сьогодні оголосив про отримання престижної Золотий нагороди iF Product Design Awards’2007 за термометр i-Temp (MC-670-E), який дебютує в Європі в жовтні цього року. Також, нагороду в номінації iF отримав тонометр i-Q132 (model HEM-1010-E), продажі якого почнуться в червні 2007.

Продажі i-Temp в Японії почалися ще в листопаді 2004 року. Він був високо оцінений споживачами, володіючи неабиякими властивостями – такими, як широкий плоский кінчик для зручного використання в пахвовій западині, а також величезний дисплей і глянсовий корпус. За ці ж якості прилад був високо оцінений експертами і став єдиним володарем золотої нагороди в цій номінації

Тонометр SpotArm i-Q132 є Європейської версією моделі, яка стартувала у вересні 2006 в Японії і відразу стала лідером продажів на місцевому ринку. Основною характеристикою приладу є функція діагностики «ранкової гіпертензії».

iF Gold Award в цьому році стала черговою нагородою в довгому списку досягнень OMRON на ринку медичної техніки. З тих пір, як компанія стала володарем аналогічної премії за свою розробку – вушної інфрачервоний термометр MC-510, OMRON більше 30-ти разів ставав переможцем в номінації Japanese Good Design.

Залиште свою думку тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Архів статей

Акції
Виберіть поля для відображення. Інші будуть приховані. Перетягніть, щоб переставити порядок.
  • Доступність
  • Додати у кошик
  • Атрибути
  • Спеціальні атрибути
  • Користувальницькі поля
Click outside to hide the compare bar
Порівняти
Список побажань 0
Відкрити сторінку Продовжити покупки